Interview

“У 40 років життя тільки починається”, – Світлана Керімова, засновниця компанії Woman Insight

Світлана Керімова – власниця освітньої платформи Woman Insight. Жінка, яка надихає розвиватися мільйони, психолог і майстер Рейкі.

Про те, як Світлана Керімова проводжає рік, яке воно – життя після 40, і як народжуються проєкти компанії WI – у новому інтерв’ю для видання THE ICONUA

– Ми всі так чи інакше підбиваємо підсумки року. З якими думками ви проводжаєте 2022 рік, Світлано?

Цей рік став переломним моментом для багатьох із нас. Коли нас “ламає” – ми не піднімаємося до рівня своїх очікувань, а падаємо на рівень своїх справжніх можливостей. І ми бачимо, що тече з нас, якщо придавити.

Цього року я ясно бачила, що з мене “тече” не тільки “апельсиновий сік”, а й світло та любов (усміхається). І головна думка, з якою я жила цей рік і повторювала в молитві кожного дня: “Все завжди закінчується добре, якщо зараз погано, то це ще не кінець. І єдине, що ми можемо – це продовжувати створювати, любити і творити”.

Напередодні Нового року багато хто практикує складати карту бажань. А ви?

Це прекрасна традиція, що передається нам поколіннями – загадувати бажання на Новий рік. Так багато людей у це вірить, що це створює загальну хвилю удачі і це прекрасно. Для мене Новий рік настає в день мого народження і карту свого Життя, стратегію шляху, я прописую в день свого персонального переходу в нове.

–  Вітаємо з минулим Днем народження! Як відсвяткували?

Дякую, я чудово відсвяткувала. У мене є традиція – 7 днів у гарному місці, наодинці з собою і своєю стратегією життя. Тиждень усвідомлень, чого справді хоче моя Душа.

 Дійсно в житті щось змінюється після 40 чи це просто чергова цифра? 20-річним дівчатам життя після сорока здається не лише неймовірно далеким, а й нудним, сумним, безрадісним. Яке життя проживаєте ви?

Можливо, я з самого дитинства переконала себе, що в 40 років життя тільки починається. Я вірила в це і чекала з цікавістю на “нову себе”. Хоча знаю, що багато молодих людей із жахом чекають цієї “старості”.

Це нормально, оскільки в нас закладені програми предків, у яких до 40 життя згасало. Але 20 століття подвоїло середню тривалість життя до 70. Є підстави вважати, що 21 століття знову її подвоїть і це означає, що старість – це рости до 100 і потім ще 40 жити в блаженстві. Як вам ідея?

Якщо мислити так, тоді я у свої 41 ще підліток і маю мріяти про те, ким я хочу бути, коли виросту.  Зараз я думаю тільки про те, у що гратиму наступні 59 років і яким сенсом наповнити кожен свій день. Моїй доньці Валерії 21 і головне, що хочу сказати їй: “Життя – це гра! І тільки ти можеш зробити цю гру цікавою”.

– Не можемо не помітити, що ви маєте приголомшливий вигляд, як вам вдається виглядати молодше за свої роки?

Я маю приголомшливий вигляд, тому що я почуваюся приголомшливо. Красиві думки дорівнює Красиві почуття дорівнює Красиве тіло. Я доглядаю за станом у моїй душі так само уважно, як працюю над красою свого тіла. У мене є правило мого життя, якого я дотримуюся щодня: Знання в голові – Чари в душі – Дисципліна в тілі

– Поговоримо про ваші ритуали. Розкажіть, що допомагає вам привести себе і свій внутрішній світ до ладу?

Я знаю, що все, що в мене є – це зараз. І роблю все, щоб проживати кожен свій звичайний день незвично і наповнюю чарами свою денну рутину. Вранці я прокидаюся від перших променів сонця і придумую собі гру на цей день. Я наповнюю свій день музикою і співаю в душі. Танцюю, коли готую сніданок або вбираюся. Я не свята, я просто жива Жінка і мій день не відрізняється завданнями від вашого. Але я вчуся все життя наповнювати сенсом, відчувати життя і цінувати кожну мить. І так! У мене не завжди виходить, але буду продовжувати створювати. Пам’ятайте – ще 59 років у грі, а це 21535 днів танцювати на святі життя.

– В одному з інтерв’ю ви сказали: “Мій талісман – моя “Книга життя”. І ви запустили проєкт “Сила жіночої мрії”, де основна ідея у важливості продовжувати мріяти. Розкажіть про цей проєкт: як він виник і чому такий важливий?

Уже майже 15 років Місія Компанії Woman Insight “Мільйони впевнених, щасливих і люблячих Чоловіків і Жінок”. Ми постійно розвиваємося і запитуємо себе: “Як ми ще можемо допомогти людям і реалізувати нашу Місію”?

Так народжуються наші проєкти. Цього року ми всі проходимо велике “випробування нашої Віри”, і я бачу, як зачиняються серця жінок, приходить розпач і тьмяніють барви життя. Цього не можна допустити! Я знаю, що стан жінки впливає на Світ навколо. Від її бажання жити, залежить бажання жити чоловіка, дітей і майбутнє поколінь.

Я вірю, що якщо жінки будуть продовжувати вірити, любити і мріяти, у нас є шанс побудувати нове, прекрасне майбутнє. Ми зробили проєкт “Сила жіночої мрії”, бо це найкраще, що ми можемо зробити, – надихати мільйони жінок мріяти та поділитися знаннями, які їх посилять.

Коли закінчиться війна, нашим захисникам буде легше повернуться до мирного і щасливого життя, якщо мир і щастя пануватиме в душі жінок.

– У своїх соцмережах ви пишете мотивуючі пости, які дають віру, що все залежить насамперед від нас, а не від зовнішнього світу. Попереду Новий рік, багато хто плануватиме своє життя, можете дати кілька порад нашим читачам, як змінити своє життя на краще в новому році?

Візьміть улюблений блокнот, свою Книгу Життя і придумайте свою цікаву гру до 100+ років. Чим ви збираєтеся займатися ще 80, 50, 40 років? Що хочете створити і ким стати? Що побачити, відчути і зробити? Ким ви станете, коли виростете?

Будьте як діти, дозвольте собі мати все, про що мрієте.