Interview

Як CHEEV створив пісню за декілька годин на музичному проєкті “МУЛЬТИТРЕК”

Нещодавно на просторах українського YouTube з’явилося новий музичний проєкт “МУЛЬТИТРЕК”. У ньому герої разом з ведучими та саундпродюсерами в умовах обмежного часу проходять цікаві випробування та створюють пісню. Шоуранерами проєкту стали Євген Тріплов та Влад Булава. У першому епізоді змагалися: CHEEV, один з найяскравіших представників молодої генерації музикантів, та українська співачка KOLA. CHEEV був у команді з ведучою шоу Дашею Кубік та саундпродюсером Вадимом Лисицею. За 8 годин вони створили пісню “Перший день”. В інтерв’ю співак розповів, як все відбувалося та що він відчував під час зйомок проєкту.

Як тобі такий формат створення? Було важко написати пісню в таких умовах?

Для мене це було не те що важко, трохи незвично. Під прицілом камер, з випробуваннями та обмеженнями у часі. Я так писав уперше. Це трішки стресово, але реально. Перед зйомкою я сам собі кинув виклик та поставив ціль. І дуже задоволений, що мені таки вдалося створити класну пісню та виступити з нею на сцені. Я переконався, що все можливо, навіть змусити своє натхнення працювати в посиленому режимі паралельно з проходженням випробувань.

Який момент був найскладнішим та що сподобалося найбільше?

Загалом мені дуже сподобалося це шоу, брати участь у такому проєкті було цікаво. Я радий, що тепер у мене є цей досвід та пісня, створена за декілька годин. Найважче для мене було почати, знайти ось ті перші слова, мотиви. Я розумів якісь моменти, але підібрати перші рядки було доволі складно. Та вже після того, як я визначився зі вступом, стало значно легше. Мене заряджав цей процес, викликав цікавість та бажання пройти всі випробування та довести всім, що гарна музика створюється будь-де та за будь-яких умов, якщо є бажання та натхнення.

Чи задоволений ти результатом? І які у тебе враження після шоу?

Я задоволений своєю піснею. Звісно, завжди є куди рости, але, зважаючи на ті умови та обмеження у часі, вийшло доволі непогано. Мені дуже допомогли Даша та Вадим, без них у мене так не вийшло б. Команда у нас була чудова, а процес – захопливим та цікавим. У мене залишилися тільки позитивні враження. Я дуже ціную те, що мав можливість долучитися до такого важливого проєкту.

Поділися меседжами своєї нової пісні, як вважаєш, чи відгукнеться вона людям?

Переконаний, що ця пісня потрапить у топи Apple Music та Spotify, адже тема близька кожній людині. Усі ми, на жаль, переживали розставання та розуміємо, як воно, переживати цей перший день, усі речі набувають зовсім іншого сенсу. Іноді потрібна музика, яка допоможе трішки посумувати, подумати і йти далі. Тому однозначно трек відгукнеться людям. Та головний його меседж – розставання стаються, але це не кінець життя, просто це не ваша людина, і попереду ваше щастя чекає на вас.