Interview

YAROMIYA про жіночий маніфест, формулу краси та історію своїх пісень

Українська співачка та авторка пісень YAROMIYA відверто розповіла, які історії вкладає у свої пісні, кого чекає з фронту, а також про формулу щасливої жінки.

– YAROMIYA, ваша музика натхненна реальними почуттями та сильними сеансами, хто вас надихає?

Саме так, кожна пісня має свою історію. Я дуже тремтливо відношусь до кожного слова, яке закладається у пісню. Я беру історії з життя для своїх композицій, все те, що мене оточує – це події навколо, робота, рідні, друзі. Все це розвиває у мені якісь нові історії для пісень. Наприклад, пісня «Холодно» основана на реальних подіях. Мене надихнула подруга у якої чоловік воює на передовій. Пісня «Україна» написана у перші дні повномасштабної війни, на яку мене надихнув наш оптимістичний, зібраний, незламний народ!

Кліп “Холодно”:

– Часто у ваших піснях прослідковується лінія військової тематики, чи є хтось кого YAROMIYA чекає з фронту?

Звичайно у моїй родині присутні військові, які воюють ще з початку повномасштабної війни та протягом неї. Зараз у кожній домівці є воїн та герой! Тому, думаю, це торкається кожного!

– Ви у своєму проєкті дуже яскрава та стійка, яка співачка YAROMIYA у буденному житті?

Дуже проста, жартівлива, прямолінійна! Я завжди відстоюю свою думку, інколи, це переходить на таку маленьку впертість.
Знайомі мені завжди кажуть: «Коли ти встигаєш все робити!», адже насправді, я дуже люблю рух і завжди приділяю увагу багатьом справам одразу. Люблю планувати все на майбутнє.

– Музика – це ваше життя, але чим займається YAROMIYA поза шоу-бізнесом?

Окрім музики, я ще працюю та навчаюсь. Працюю у медичному навчальному закладі викладачем. Мої студенти – це фармацевти.
Паралельно проходжу навчання аспірантури у ХФаУ.

– Вашу пісню «Не така» стрімко підхоплюють дівчатка в Tik Tok, чому ви вирішили закласти саме такий меседж у тренд?

Останнім часом тема унікальності та недоторканності дівчат стала напрочуд актуальною. Мені дуже хотілось підкреслити особливість кожної дівчинки. Нехай «Не така» стане саундтреком вашої жіночності!.
Наші особливості є індивідуальними і тому неймовірними. Ми маємо різні захоплення та різні таланти, але інколи їх приховуємо. Тому, без сором’язливості, нам потрібно бути відкритими, впевненими у собі і показувати свої таланти.

Кліп “Не така”:

– Які топ-3 поради ви могли б дати дівчаткам, які не відчувають себе особливими та сильно «заганяють» себе у комплекси зовнішності?

1. Однозначно відкритись для себе внутрішньо!
2. Реагувати на тригер впевнено та гордо! Тобто, якщо в нас є комплекси, щодо фізичного, психологічного вигляду, вам потрібно навчитись працювати над собою у зворотному напрямку. Будь-яка звичка у нас виробляється протягом 21 дня. Якщо ми стабільно будемо думати про погане часто, а то і щодня, то звісно наш мозок сприйме цю думку, як правильну. Хоча, по факту, це не так! Тож, тригер потрібно викорінювати у нашій голові. Обов’язково потрібно розвивати себе (хороша подруга для підтримки, спорт, малювання, хобі, і ін).
3. Полюбити себе, завжди хвалити себе, адже ви найкраща і неповторна. Я впевнена, що саме так з’явиться мотивація для нових починань, нових знайомств, а також кохання. Впевненість – це запорука нашого здоров’я! Будьте найкращими!

– Розкажіть вашу формулу краси?

Любити життя та отримувати від нього тільки позитивні емоції. Наша нервова система – вкрай важлива для нас, тому залишаємо для себе позитивні емоції, а на неприємні звертаємо увагу тільки зі здоровим глуздом.

– Що ви хочете побажати українським дівчатам у розрізі ситуації в нашій країні?

Неймовірні україночки! Наша сила полягає у нашому українському дусі. Ми заряджені, енергетично, символічно, традиційно, духовно!
Залишайтесь такими ж сильними та відважними. Ми показали, що наша нація незламна, наш народ козацького роду. Отже, йдемо вперед та допомагаємо у тому ж дусі нашій країні.

Наша врода, наша зброя! А настрій бойовий та вольовий підкреслює у нас неймовірну силу!