Interview

«Мій дім там, де моє серце»: акторка Вікторія Варлей про зміни в собі, розлуку з сім’єю та життя за кордоном

Українська акторка театру, кіно та телебачення, а також учасниця найромантичнішого шоу країни «Холостяк-12» Вікторія Варлей поділилась з виданням THE ICONUA про зміни в собі, розлуку з сім’єю та життя за кордоном.

– Вікторіє, минуло вже більше 9 місяців війни, скоро буде рік. Які головні зміни Ви в собі помічаєте? Чи змінились Ваші цінності?

Звичайно, ця війна для кожного з нас стала потужним потрясінням і шоком. Думаю, її наслідки багатьом з нас ще доведеться довго пропрацьовувати з психологами. Щодо себе, я стала менш терплячою до людської дурості та невихованості це найголовніше. Я не ллю воду, не влаштовую дебати, а раптом мені щось не подобається відразу в бан, як кажуть. Думаю, це пов’язано саме з тим, що я стала більше цінувати свій час. До мене прийшло усвідомлення, що жити треба сьогодні і зараз, а не витрачати життя на безглузді речі. А от цінності лишились ті самі, які були до війни. Найважливіше для мене в житті це близькі люди та сім’я, і треба цінувати кожну мить, проведену разом! 

– Де Ваш дім зараз і де мешкає родина?

Мама і сестра наразі в Німеччині. Вони виїхали на початку березня, а от тато залишився в Києві. Зізнаюсь, це мій найбільший біль. Кожного дня я переймаюсь як він там, зовсім один. Мої батьки ніколи не розлучались, навіть у відпустку окремо не їздили. Тому для них ця розлука складне випробування, але тато наполягає, щоб мама і сестра поки не повертались в Україну. 

Що стосується мене, то мій дім там, де моє серце в Києві, в районі Золотих Воріт. Так було і буде завжди, незважаючи на те, що я не знаю, коли зможу повернутися додому. 

– Хто зараз знаходиться поруч з Вами і підтримує весь цей час?

Від самого початку війни мене підтримує мій чоловік. З перших днів вторгнення він допомагає українцям разом зі мною. Ми ходили і продовжуємо ходити на всі заходи на підтримку України, а також разом допомагаємо ЗСУ.

– Нещодавно Ви були на заході на підтримку України у Маямі. Як часто відбуваються такі івенти і як вони допомагають, окрім того, що не дають світу забути про війну? І як ви особисто допомагаєте?

Я відвідую такі заходи постійно. Перший був 25 лютого, але тоді все було наче в тумані. Зараз на подібних івентах ми збираємо кошти на потреби ЗСУ, часто влаштовуємо аукціони, наприклад. Я дуже рада, що маю можливість допомагати Україні, незважаючи на те, що знаходжусь в США.

В мене були думки продати мою картину з авокадо, яку я намалювала ще на проєкті «Холостяк», і перерахувати кошти на допомогу Україні. Проте, на жаль, вона в закритій квартирі в Києві. Майже у кожного з моїх друзів є родич або друг, які захищають нас на фронті, тому я постійно долучаюсь до збору коштів. Також робила і свій збір, а всі кошти потім були перераховані 7-ій стрілецькій роті. Крім того, я долучилась до благодійного NFT-проєкту від українського фонду Altogether, в межах якого 100% зібраних коштів будуть перераховані на допомогу постраждалих від війни людям.

– На Вашу думку, що допомагає бачити всім українцям зараз світло у темряві?

Я вважаю, що все ж треба хоча б в своїй голові думати про майбутнє і будувати плани. Я навіть не уявляю, як наші люди живуть кожен день під обстрілами, але це доказ того, що ми найсильніша нація в світі! Знаю, що після темних часів завжди приходить світло і наше майбутнє точно буде краще за наше минуле. 

– Чи змінилось Ваше оточення з 24.02?

Так, змінилось, але це більше примусові зміни, адже я живу в іншій країні і в мене з’являються нові друзі. Дуже рада, що в Маямі ми зібрали свою компанію українок. Це неймовірно гріє, коли поруч є люди, які розуміють і розділяють мій біль і злість.

Не зачепити тему шоу “Холостяк” ми не можемо. Як змінив Вас цей проєкт? І що порадите дівчатам, які тільки мріють або збираються заповнювати анкету на участь?

Рада, що мені випала можливість подивитись на себе зі сторони. Проєкт ніяк мене не змінив, але дав величезну платформу і мою аудиторію. Зараз я щаслива, що можу бути корисною для багатьох наших дівчат. Щодо поради тим, хто збирається на шоу «Холостяк»: просто насолоджуйтесь всім, що там відбувається. А ще обов’язково візьміть із собою маску для сну, беруші та вібратор (сміється).

– Що Ви відчували, коли завойовували чоловіка, а не навпаки – він Вас?

А я і не завойовувала. Моя позиція була протилежною. Я навпаки не розуміла, чому я повинна завойовувати, кудись бігти, напрягатися. Можливо, саме через це я і не опинилась у двійці (сміється). 

Якби Ви раніше знали все те, що було за кадром, як знімається проєкт, ви б погодились брати участь в шоу «Холостяк»?

Звісно погодилась би, навіть без зайвих роздумів! Це був неймовірний досвід і його я буду згадувати з любов’ю в серці все життя. 

Ви зараз активно ведете свій Instagram і Tik Tok. Чи є для Вас теми табу, якими ніколи не поділитесь зі своїми підписниками у соцмережах? І що, наприклад, Ви ніколи не будете рекламувати ні за які гроші? 

Я не дуже ділюсь своїм особистим життям. Так, трохи привідкрила і зупинилась. На всі інші теми ми розмовляємо з моїми підписниками. Я взагалі відверта людина, адже якщо мій досвід комусь допоможе або наштовхне на вірний шлях і вибір це зробить мене ще щасливішою. Стосовно реклами, я ніколи не буду брехати і вводити в оману людей. Якщо для мене самої щось неприйнятно, то я не буду це радити людям. 

– Що найважливіше та найцінніше в людях, на Вашу думку? І все ж, для Вас любов це…

Найважливіше у людях це чесність. Звісно, важливі й інші аспекти: почуття гумору, культура спілкування, цілеспрямованість, впевненість в собі. Проте все починається з чесності до себе і до оточуючих. 

А любов це мій дім, моя родина, чоловік і друзі. 

Так багато працювати, бути постійно в робочому темпі та встигати ще й знаходити час на себе і особисте життя це не легко. Ви, як сильна і незалежна дівчина, керуєтесь правилом “все зроблю сама”, чи Вам хтось допомагає? 

В мене є Катруся, яка допомагає мені. Тому виходить, що я не одна сильна і незалежна, тепер нас двоє.