Rest | food

Відкриття літнього сезону KYIVNESS — Summer Soirée

Команда маркету KYIVNESS  підготувала нову селекцію, колаборації та фірмовий вайб, в улюбленій літній локації Беlkin.

24 та 25 червня
11.00 — 19.00 Проспект Берестейський (Перемоги), 40 Беlkin

Квитки на вході: 250 грн/день
20% відраховується у поточний збір
Бонуси до кожного вхідного квитка від партнерів:

– 40% на чистку одягу у мережі еко-чисток КІМS
– 20% знижка при купівлі smart-валіз та аксесуарів для подорожей від Have a rest
500 грн сертифікат на покупку кросівок від світових sneaker брендів у шоурумі Snap that babe
30 хвилин додатково до любого масажу у салоні o.massage.me

Вінтажна селекція

Вінтажні проєкти презенують кращі знахідки з секретних корнерів Парижу, Берліну та Нью-Йорку. Серед артефактів можна буде віднайти: Christian Dior, Chloe, Maison Margiela на ін. Вишиті шовкові сукні, різноманіття кристалів 30-50х років, добірка для чоловіків, унікальний декор та пахощі.

 

Локальні проєкти

Представляємо улюблені локальні проєкти: BEssARION — презентує колекцію FW23 та лімітований дроп футболок. У корнері КSENIA SCHNAIDER можна буде знайти селект колекції Corruption. Booklion для відвідувачів підготували книги про Харківську школу фотографії, про український стрій в акварелях Олени Кульчицької, про український авангард та колекційне видання «9 ½ років Vogue в Україні».

Буклети та подарункові набори парфумованого тліючого паперу для ароматизації приміщення. 6 ароматів від 3х виробників: Papier d’Armenie, Maison d’Oriza Legrand, Carta Aromatica. Оригінальні курильні Papier d’Armenie для повсякденних ритуалів. Арома-подорож до богемного життя кінця Х|Х та початку ХХ ст — вперше на маркеті бренд Odeur1885.

Willna покажуть на маркеті «Бережичі» [берегти життя] — прапори із авторським зображенням українських культурних кодів, натхненних стародавньою традицією прапорців, що добре відома серед народів Гімалайських гір.
Головна ідея такої гірлянди там – розповсюджувати добру енергію в просторі, довіряти прапорцям молитву та найзаповітніші слова – мрії, бажання, прагнення. «Бережичі» прикрашені символами-оберегами.

Проєкт Lebet — посуд з сенсом та емоцією, презентує ексклюзивний дроп з лебедями для KYIVNESS. Всі кошти від продажу будуть направлені у актуальний збір. На зовнішній стороні тарілки буде дата курованого маркету KYIVNESS Summer Soirée та лого обох брендів.

Вибірка вінілу від Vіnylotheca, прикраси від Silver stories, Only good jewels, дроп “Ти як” від Chego, прикраси з колекцій Primary та колоски з колекції Motherland від Yuval, презентація аксесуарів від SychStudio, кастомізація футболок від проєкту Located in Kyiv та багато інших цікавих брендів.

Viva la KYIVNESS!