Rest | food

Відкриття літнього сезону в іспанському ресторані “Boca a Boca”

Hola, Verano!
Паелья, сангрія та благодійний pop-up від локальних брендів.

У перші вихідні літа команда Boca a Boca Jamoneria, сучасний формат закладу іспанської кухні, в якому поєднується ресторан та магазин під одним дахом, будуть готувати простонеба автентичну смачну паельʼю — фірмову страву закладу за традиційним рецептом, прохолодну насичену сангрію та інші смачні спеціалітети.

Гостям запропонують посмакувати іспанським хамон, два види якого представлені у ресторані: jamon Serrano, jamon cebo iberico, та традиційними іспанськими tapas (закуски до вина): пінчо, крокетос, перці Падрон та багато іншого.

На корнері біля паельʼї гостей чекатиме прохолодна Cava власного імпорту.

Всередині ресторану працюватиме Tapas bar з різноманітними видами тапасів.

Пригощатиме команда ресторану ніжними солодкими чурросами з шоколадом.

Гостей вітатиме триметрова скульптура носа від Serge Payet – натхненна портретом Сальвадора Далі.

Також на чарівній літній терасі закладу зберуться локальні молоді проєкти та презентують вибірку тематичних товарів. Частну коштів виручених від продажів буде пердано на благодійність до фонду Cvit Ukraine.

Серед брендів будуть такі проєкти:

Zinka’s bags — бренд про унікальні, яскраві речі та кохання до сумок! Кожен виріб зроблений руками та з української сировини

Шкіра candles — це бренд унікальних інтер’єрних свічок з розкішними ароматами. Всі свічки виготовлені виключно з натуральних матеріалів. Наразі налічується уже сім ароматів і кольорів під настрій на кожен день.

NESAMOVYTO — український бренд авторських аксесуарів, що втілює культурну спадщину, таємниці природи та людське єство в ілюстраціях, принтах і дизайнах.

CRUMB — якість, насичений склад, естетика та неймовірні аромати.

Tsatsa Petsky — бренд біжутерії із української столиці, що поєднує фан, класику та динамічне ставлення до моди.

1991 ethno studio — перший український етно-фешн бренд, народжений із метою популяризувати та надихати українською традиційною культурою, інтегрувати етно-мотиви у повсякденні стильні образи.

EROMIN — уркаїнський бренд морських капелюшків, створений у Києві. Catch your own wave! Кожен виріб створений з любов’ю до моря та пригод.

Le sentiment — квіткове ательє, де гості pop-up зможуть купити готові літні букети, натхнені іспанськими мотивами або зібрати букет за власним смаком.

Zarosli — презентують цікаву добірку квітів у горщиках.
До зустрічі на терасі з іспанським вайбом.

Приходьте святкувати літо
Hola, Verano!

Boca a Boca
вул. Немировича-Данченко, 14/13

13.00 — 21.00
03.06.2023