Rest | food, Без рубрики

“В зюзю” – вибір редакції THEICON

Один раз на тиждень редакція THEICON робитиме огляд та рекомендуватиме один із найкращих закладів столиці.

Сьогодні наш перший огляд і це гастро паб “В зюзю” –  заклад від власників легендарного бару “Бездельники”.

Вдень “В зюзю” – інтелігентне бістро для сніданків та обідів з близькими, а ввечері перетворюється на неінтелігентну чарочну. Варто зазначити, що поняття «неінтелігентної чарочної» не підводить до потворної поведінки аудиторії. Це про розслаблення, веселощі та відчуття розкутості під час відпочинку в інтелігентному просторі з вінтажним музичним супроводом. 

Концепт закладу заключається в ідеї правильного та розумного випивання. “В зюзю” готові розповісти своїй аудиторії що пити, з чим пити та як робити це естетично. У сучасному світі це зовсім не про вальяжне дегустування різноманітних вин, хоча у меню їх велика кількість. Культура випивання для «В зюзю» — це про ідеологію гедонізму в реаліях сьогодення.

Двічі на місяць у закладі проходять «Коктейльні вечорниці задля перемоги». За баром запрошені гості готують авторські коктейлі, а відсоток від продажу, а також всі чайові передаються до благодійного Штабу Світлани Гривківської, відомої за своїм проектом The Gorod.

В меню кухні дуже різноманітні позиції, адже концепт “правильного випивання” підкріплюється також гастрономічною історією закладу — вдалим поєднанням конкретних страв з алкоголем. В закладі можна знайти як зрозумілі позиції типу пельмені з яловичини, соління, а з іншої — більш незвичні поєднання як кабачок в карамелі з дорблю та тунець з гречкою песто і фенхелем.

Під час візиту рекомендується скуштувати якомога більше різних позицій — зашерити їх на компанію чи створити особистий ідеальний мікс до обраного алкогольного напою. Персонал закладу також люб’язно порадить наші поєднання у вигляді закусок чи основних страв до обраного алкоголю та навпаки.

В кухні велику ставку також зроблено на якість та свіжість продуктів. Закупки на кухню відбуваються ледь не щодня на ринках або замовляються у наших перевірених постачальників. Це також зумовлене невеликими розмірами приміщення кухні, а великі партії продуктів зберігати незручно або взагалі немає де. Тому заклад гарантує виключно свіжі інгредієнти у своїх стравах.

“В зюзю” не коктейльний бар. Однак у закладі є авторські, іменовані назвами класичних творів літератури. Звичайно, в барній карті можна знайти й усім відомі Апероль Шпрітц, Негроні, Олд Феншд та інші. Вони створені виключно зі свіжих натуральних продуктів без синтетичних лікерів. 

Простір закладу складається з двох залів та літньої тераси, що виходить у двір будинка. До цього в приміщенніі були офіси. Натхненням для “В зюзю” слугували чарочні та ресторанчики 19 століття. Однак за рахунок того, що в той період саме Франція була взірцем для більшості Європи, «В зюзю» здебільшого фльор закладу, де збиралась богема та інтелігенція.  Унікальність деталей приміщення заключається в їх автентичності. Більшість меблів, декору та посуду було знайдено в антикварних лавках як на території України, так і по всьому світу за допомогою різних експертів. Майже два місяці власники невпинно хантили вінтаж (онлайн та під час подорожей). Стільці 19-го століття прибули з Італії: частина з них була відреставрована (змінена оббивка), деякі залишились в початковому варіанті. Шафа у другому залі також створена у другій половині 1800-х. Дійсно, переважна кількість того, що наповнює заклад  — рідкісні та стародавні речі: починаючи з посуду (дуже сподіваємось, буде неактивно битися) до дрібних елементів по типу гачків для речей у вбиральнях та іншого. Власники пишаються своїми знахідками і натхненно бажають перемістити відвідувачів у попередні століття.

«В зюзю» полюбляють знімати для корпоративів і приватних заходів, адже там панує камерна та затишна атмосфера.  

Часи роботи: 

нд/чт 10:00 – 20:00 пт/сб 10:00 – 21:30

Адреса: Володимирська, 69