Rest | food

У Києві відкривається новий заклад – кафе “Марія”

“Марія” – це заклад для жителів нижньої частини Золотих Воріт, що відкриває компанія друзів Лейла Туваклієва, Сашко Боровський, Паша Полторакін та Юра Радько. Офіційне відкриття вже 15 лютого.

“Кафе Марія” — це не просто назва закладу, а втілення романтики та безмежної ніжності. Все почалося зі сніданків, які один з співзасновників, Сашко, готував для своєї дівчини Марії. І це не усім нам знайомі яйця з тостом, він перетворював повсякденні страви на справжній гастрономічний витвір. Згодом Сашко створив Instagram-сторінку @breakfast_for_maria і почав мріяти про створення такого кафе. Тому, коли зʼявилося приміщення, сумнівів не залишилось, це було воно – кафе “Марія”.

Кожен з друзів відповідальний за окремі напрямки: Лейла Туваклієва – фінанси, команда та маркетинг, Сашко Боровський – меню та сервіс, Паша Полторакін – бар, коктейльна та винна карти, а Юра Радько – за випічку та десерти.

Для творчого осмислення меню залучили друзів-шефів Міралі Ділбазі та Антона Яцюка. Оновлювати страви або зовсім їх змінювати планують залежно від сезону та власних уподобань. І, хоч сніданки займають важливе місце, у меню ви зможете також знайти класний варіант для обіду з друзями чи закуски під будь-який келих вина. А справжніми фаворитами команди стали террін та мʼясний пиріг. Крім того, у закладі буде представлена випічка та десерти від Leilіa Bakery, а хлібу взагалі буде приділена особлива увага.

“Нам подобається думати, що друзі – це не лише ми. Друзями можна бути з сусідами, колегами, підписниками й навіть нашими гостями. Ми хочемо створити комʼюніті, щоб стати ближчими та бути корисними. І, звісно, познайомити людей з класною їжею, кавою та алкоголем”, – так описує головну ідею закладу команда.

Кафе працюватиме щодня з 8:00 до 21:00.
Адреса: вул. Павлівська, 26/41
Інстаграм: @cafe.mariia