Rest | food

Готельна пригода на Подолі — KYIVNESS: A HOTEL MEMOIR

Готельна пригода на Подолі — KYIVNESS: A HOTEL MEMOIR. Команда маркету підготувала нову селекцію, колаборації та фірмовий вайб в серці Подолу.

Вінтажна селекція

Вінтажні проєкти презентують кращі знахідки з секретних корнерів Парижу, Берліну та Нью-Йорку, покажемо прикраси з Японії, Італії та Норвегії. Серед артефактів можна буде знайти: Christian Dior, Chloe, Maison Margiela, добірку рідкісних годинників на ін. Вишиті шовкові сукні, різноманіття кристалів 30-50х років, добірка для чоловіків, унікальний декор та пахощі.

Локальні проєкти

Представляємо улюблені локальні проєкти: BEVZA — порадує поціновувачів бренду архівними позиціями. У корнері КSENIA SCHNAIDER можна буде знайти селект колекції Corruption. Litkovska презентують літню колекцію SS23 VESNIANKA зі знижками від —30% до —60%. Сукні-фаворити у соковитих кольорах від T.mosca. SAYYA порадує гостей події бестселерами бренду та спекотними літніми знижками SS23. Вперше на маркеті краща добірка від JUL. APT13 покажуть на маркеті літні дропи світових дизайнерів зі знижками до —80%.

Килим — дуже символічна річ з точки зору поєднання поколінь. Як і нитки в ньому, ми — не тільки окремі долі і світи, ми творимо щось спільне і велике своєю поєднаністю. Сплітаємося між собою, творячи націю. Сплітаємося з минулим і майбутнім, творячи історію. І ця взаємодія посилює, надихає, дає сенси. Відлунюючи минуле ми збагачуємо майбутнє. Ексклюзивна колекція килимів з різних куточків України від проєкту Nabutok шукайте на маркеті.

Підготували цікаву селекцію для чоловіків: Act1, WHYME, Black Ficus, PIECEOFSHIRT та дроп найрідніших футболок з містом вашого серця від Located in Kyiv.

29 та 30 липня

11.00 — 19.00
Вул. Костянтинівська, 11
Готель “Bursa”

Квитки на вході: 300 грн/день