Men’s style

Знайомтесь, CHER’17 Man: дебютна чоловіча колекція українського масмаркет бренду

Натхненниками колекції стали Євген Таллер, Олександр Терен та Костянтин Євтушенко.

Український масмаркет бренд CHER’17 невпинно масштабується й розширює свою аудиторію. Черговим челенджем для команди стало створення першої чоловічої колекції CHER’17 Man — і от, нарешті, вона доступна в усіх магазинах бренду, а також на сайті.

Амбасадорами й натхненниками дебютного дропу CHER’17 Man стали троє успішних чоловіків: підприємець, учасник списку Forbes «30 до 30» Євген Таллер, військовий, ветеран, письменник Олександр Терен і керівний партнер UNIT.City Костянтин Євтушенко. Всі вони дуже різні за професійним досвідом, світоглядом і стилем життя, але кожен із них є мотиватором для багатьох людей і відповідає цінностям бренду. Ця історія геть не про «успішний успіх», а про реальні дії та щире прагнення змінювати світ на краще.

«Нас завжди надихали чоловіки. Їхня сила, нестримне бажання працювати й рухатися, створювати та змінювати світ, розвивати й розвиватися. Ми мріяли створити колекцію чоловічого одягу, з яким легко бути собою, впевнено приймати щоденні виклики та мати змогу розказати про себе без необхідності щось говорити. І створили CHER’17 Man!» — коментує співзасновниця CHER’17 Тетяна Парфільєва.

Щодо самої колекції, то вона вийшла досить збалансованою й відповідає всім гардеробним потребам чоловіків, які передусім цінують якість та зручність. Серед моделей світшоти, джинси, сорочки, футболки з принтами, шорти, поло, теніски та майки. Речі створені з практичних натуральних тканин, а в колірній гамі переважають базові нейтральні відтінки, зокрема блакитний, сірий, білий та чорний.

На підтримку колекції CHER’17 записали серію інтерв’ю з її натхненниками і розпитали їх про проблеми сучасного світу, мотивацію, мрії та, звісно ж, про одяг. Повні версії відео будуть доступні для перегляду на сторінці бренду в Instagram.
Чоловіча сила бути різним — двигун CHER’17 Man! Заходьте знайомитися з колекцією в магазини бренду чи переходьте за посиланням просто зараз.