Men’s style

Blast Out Studio презентує другу капсулу колекції FW23/24

Базовий капсульний гардероб на кожен день – цього разу, в унісекс форматі.

Ідея створення спільного гардеробу, можливість мати одне на двох улюблене пальто чи светр, або декілька пальто та обмінюватися їми з бойфрендом залежно від настрою – саме таку мету поставила перед собою команда Blast Out Studio.

“Наша команда навіть не очікувала, що така концепція може бути дійсно актуальною і «на часі»: ми ще не встигли презентувати дроп, а тільки представили деякі позиціі у студії, як отримали великий запит на пошиття одягу і для чоловіків. В основі Blast Out Studio лежить стала мода, і ідея спільного гардеробу їй якнайкраще відповідає” – коментує Оксана Вишня, засновниця Blast Out Studio.

Вибір кольорової палітри і фактур, побудова лекал розроблялись таким чином, щоб якнайскравіше, на контрасті, підкреслити тендітність і жіночність у маскулиних формах та з делікатною виразністю «промалювати» чоловічій силует. Так, основою капсули став верхній одяг – двобортні пальта та бушлат із міксу шерсті із кашеміром складних відтінків – темно-зеленого хакі та графітового, а також оверсайз жакет кольору сірого меланжу. Теплі класичні брюки, покроєні таким чином, щоб ідеально сісти як на жінку, так і на чоловіка. І, звичайно, великі, комфортні светри, без яких неможливо уявити жодний зимовий сезон: із високою горловиною та широкими рукавами, крупної вʼязки, а також мʼякі джемпери із буклє.

Також, команда Blast Out Studio починає працювати із новим матеріалом – денімом, і в новому дропі вперше презентує джинси – розслаблені, зручні, ніби “відібрані” у хлопця.

Новий дроп вже доступний на сторінці бренда в Instagram, а також у фізичному магазині за адресою:

м. Київ, вул. Ольгинська 6