Men’s style

“Повернись живим” та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп

Бренд одягу Rikky Hype та Фонд “Повернись живим” створили спеціальну благодійну колекцію футболок, символом якої стали номери 56-ої та 92-ої бригад, яких системно підтримує бренд від початку повномасштабного вторгнення.

Колекцію присвячено Збройним Силам України — 100% коштів із продажу речей буде направлено на забезпечення різноманітних підрозділів, включно з підрозділами 56-ої та 92-ої бригад, яким безупинно допомагає як Rikky Hype, так і “Повернись живим”.

Сьогодення українців вимірюється в цифрах два останніх роки — відлік днів від початку повномасштабної війни; кількість ракет, запущених ворогом; число повітряних тривог на місяць. Всі вони перетинаються з цифрами героїчних підрозділів і бригад — саме їх, у якості подяки та ще більшого поширення знання серед населення, закарбував бренд у спеціальній колекції.

Місія співпраці — близько мільйона гривень, виручених з продажу дропу.

До дропу увійшли чотири моделі жіночих та чоловічих футболок з зображенням позначок бригад ЗСУ у білому, графітовому та чорному кольорах у широкій розмірній сітці.

“92 та 56-та — це ті бригади, на яких ми зосередили всю силу для підтримки, починаючи з лютого 2022 року. Ці два важливих формування стали центром ідеї для колекції, але ми раді оголосити, що абсолютно весь прибуток колекції буде спрямовано на забезпечення й інших бригад, з якими працює “Повернись живим”, — коментує команда Rikky Hype.

Героями кампейну стали реальні військовослужбовці 56-ої, 92-ої бригади, а також ветеран Герман Золотарьов. Його історія — неймовірний приклад мужності, сили та віри у перемогу особисту і цілої країни. До поранення він ніс службу у 92-ій бригаді, а зараз готується до змагань з адаптивних видів спорту United States Air Force Trials 2024. “Повернись живим” — співорганізатор участі Національної збірної України у цьому міжнародному турнірі.

Підтримати ініціативу можна на сайті

«Повернись живим» — це благодійний фонд компетентної допомоги армії, а також громадська організація, яка займається аналітикою у секторі безпеки та оборони, реалізує проєкти з реабілітації ветеранів через спорт. Із 2014 року працює на технологічну перевагу Сил оборони України у війні з росією, закуповуючи транспорт, оптику, засоби живлення, зв’язку й розвідки, в тому числі безпілотної. Навчає захисників саперній справі і снайпінгу, стрільбі із закритих позицій і управлінню безпілотниками, тактичній медицині.

Rikky Hype — український бренд спортивного одягу та білизни.
Бренд з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і на початку вторгнення навіть призупиняв роботу для повноцінної допомоги армії. Щомісяця проєкт донатить на Сили оборони близько мільйона гривень.