Men’s style

Весняні ритми у новій колекції чоловічої лінійки бренду diadia

Навесні життя набуває нового ритму — прокидається бажання бути активними, постійно рухатись та наповнювати дні плідними справами. Саме тому закарпатський бренд diadia презентує весняну чоловічу колекцію, що є другою сторінкою в історії diadia men — окремої чоловічої лінійки марки.

У колекцію увійшли джинси, прямі та більш вузькі, сорочки та футболки, що складають невіднятну основу кежуал стилю та тішать своєю якістю. Серед верхнього одягу diadia пропонує бомбери вільного крою та кардигани — обидва варіанти чудово впишуться у багатошарові образи та підійдуть для прохолодної погоди. Не забув diadia і про аксесуари — цього разу у колекцію увійшли класичні ремені.

Весняний дроп виважено доповнює базовий гардероб та створений для формування цілісної капсули. Колірна гама колекції складається з класичних нейтральних відтінків та розбавлена акцентними тонами смугастих сорочок. Бренд акцентував на якісних матеріалах, що роблять кожен елемент довговічним та надзвичайно приємним на дотик.

Працюючи над весняною колекцією diadia men, засновники бренду Діана Сидунчак і Влад Волос мали на меті створити універсальну багатофункціональну капсулу, що буде транслювати комфорт, стиль та якість, та доповнювати попередній дроп чоловічої лінійки. Таким чином нова колекція дозволяє чоловіками піклуватись про власний затишок, вести активний спосіб життя та самовиражатись через одяг.

Нова колекція доступна до придбання на офіційному сайті, а також у магазинах diadia у Києві та Львові.