Men’s style

“Вічна класика” – Іраклі Макацарія став обличчям нової колекції годинників ORIENT 

Іраклі Макацарія став обличчям нової коллекції японських годинників ORIENT

Цей відомий сьогодні в усьому світі та популярний японський бренд починав свою історію разом із бурхливим XX-им століттям. 1901 року в Токіо, столиці Японії, майстер Ацугоро Йосіда відкриває крамницю з продажу годинників зарубіжного виробництва, а згодом ремонтну майстерню. Але вже через 20 років відкривається фабрика Тойо-токей з виробництва японських годинників марки ORIENT. Щоправда, на початку годинники цієї марки були тільки настільні, але назва мала все той самий сенс, що і сьогодні – Схід.

Виробництво наручних годинників ORIENT почалося 1934 року і відразу було зустрінуте із захопленням у військових, які на той момент стали їхніми основними покупцями. До 1936 року було побудовано окремий завод для випуску наручних годинників ORIENT, які стали однією з найпоширеніших у Японії довоєнних марок. Але під час Другої світової війни завод перемикається на продукцію, необхідну для армії, і випуск годинників поновлюється тільки з припиненням воєнних дій.

Повоєнні заворушення, страйки робітників і бунти призвели до того, що випуск годинників ORIENT було зупинено 1949 року із закриттям заводу в Хіно. Але 1951 рік відзначився появою всім відомого сьогодні бренду ORIENT WATCH Co., Ltd., який відтоді завоював найвищі оцінки та входить до лідируючої четвірки найпрестижніших годинникових виробництв.

 

Сьогодні японський годинник ORIENT – це популярний і шанований бренд, як серед бізнесменів і політиків, так і серед простих поціновувачів годинникової майстерності!