Men’s style

Відновлення зовнішнього та внутрішнього стану чоловіків

Де знайти відпочинок та нові сили, настрій та враження сьогодні. Розповідає Єлізавета Даль – засновниця приватного чоловічого салону CABINET Barbiere

– У чому відмінність CABINET від інших салонів та що таке One Stop Service?

Концепт та простір, у якому створено CABINET, стали унікальними у сфері краси для чоловіків. У сучасних чоловіків завжди обмаль часу. Це головне питання ми вирішили за рахунок надання комплексного сервісу всіх видів послуг в одному кріслі. Всього за одну годину гість відпочине, а кілька майстрів нададуть різноманітні види послуг.

Салон розрахований всього на два крісла, приватний простір максимум для двох.

До нас люблять приходити батьки разом із синами, проводячи пару годин з користю та у спілкуванні. Це їхні особливі чоловічі ритуали.

– Розкажіть про назву

CABINET Barbiere – кабінет перукаря, якщо у перекладі. Кабінет для кожного чоловіка – важливе місце та особистий простір. А даючи своєму секретаю розпорядження забронювати час для нього до кабінету на послуги, ніхто з оточуючих не зрозуміє, що це про салон краси. Тут і питання приватності, про яку ми також дбаємо. Наприклад, гість може закрити кабінет на час свого візиту, якщо забажає.

– Про вас пишуть світові видання про дизайн, які особливості саме чоловічого дизайну салону краси?

Особливим проєкт роблять кілька факторів. Коли я думала про простір, мені хотілося створити «чоловічий будуар» очима жінки. Вийшло по-чоловічому, але з жіночим смаком до естетики, особливим баченням поєднання кольорів та фактур.

Дизайн простору у стилі бібліотеки аристократа, так його вже відзначили найзнаковіші світові видання про дизайн. Зелений мармур та дерево горіх, найкращі у світі японські барберські крісла, книжкові полиці з класичною літературою, латунні елементи декору – все для того, щоб чоловік почував себе у просторі максимально комфортно та міг насолодитися часом.

Звичайно, місце розташування – історичне серце Києва, Софійська площа.

– Які особливі бренди ви представляєте?

Велика гордість для нас, що ми працюємо з великим брендом Acqua di Parma. Це один з найкращих у світі Домів, що створюють косметику та аромати для всієї родини та з окремою лінією Barbiere саме для чоловіків.

Ефективність мала ключове значення при виборі косметики, з якою працюємо ми і яку пропонуємо для домашнього догляду. Процес вибору та тестування зайняв понад півроку, а пошук найкращих засобів догляду для чоловіків — це моя регулярна і дуже цікава задача.

Серед брендів є англійці та американці, Франція та Корея. Наш асортимент передбачає закриття всіх питань щодо домашнього догляду, від зубної щітки до нішевого аромату. Прекрасний вибір подарунків для близьких, а такожароматів для створення особливої атмосфери у просторі. Наприклад, аромат для спальні Oh, L’amore або Buongiorno,аромат, котрий буде зустрічати ваших гостей у вітальні.

– Які послуги у CABINET?

Усі види салонних послуг. Навіть гоління небезпечною бритвою, як проводили цей ритуал в італійських barbieriе. Ми доглядаємо всі видимі частини тіла: волосся та їхнєлікування, обличчя і борода, руки і ноги — всі послуги супроводжуються масажем за бажанням гостя. Якщо потрібні глибинні естетичні послуги косметологів або навіть лікарів, ми підберемо саме тих, хто найкраще зможе виконати запит клієнта.

– За що вас хвалять ваші гості?

За високий сервіс та гнучкість. Звісно, дуже подобається ідея одночасного сервісу. Дизайн та кольорова гама простору, всі деталі та енергія турботи та любові, яка відчувається. Як кажуть гості, такого вони ще не зустрічали ніде.

Наш підхід дуже персоналізований. Тому я завжди всередині процесу, щоб якомога кращим чином відреагувати на кожен запит клієнта.

CABINET Barbiere
Приватний салон краси для чоловіків 
+38 067 510 11 88

Софійська площа
вул. Володимирська, 22