Men’s style

Космічна чоловіча білизна від українського бренду SPACEMAN

Збираючись на роботу, прогулянку чи важливу місію, перше, що ми одягаємо – це спідня білизна. А вже потім класичний костюм, джинси або космічний скафандр. Незалежно від віку, професії та стилю життя ми маємо почуватися на висоті.

Саме тому у новій колекції від SPACEMAN враховані усі побажання для того, що б білизна була справді космічною у комфорті та якості. 

За статистикою, найбільшою популярністю користуються класичні моделі брифів та боксерів у чорно-білих кольорах, тож команда вирішила вдосконалити їх.

Нові моделі виконані з більш щільної тканини, тобто тепліші та краще підтримують. Склад матеріалу — оптимальне поєднання 95% бавовни та 5% еластану. А широка резинка служитиме довше та ліпше зберігатиме колір.

Нова білизна — це завжди практично, приємно, а у випадку SPACEMAN ще й стильно. Гарна ідея, щоб порадувати себе або зробити подарунок близькій людині!

Завітайте на сайт або стежте за брендом в Instagram.

SPACEMAN – це український бренд чоловічої спідньої білизни. Ескізи, дизайн, виробництво та навіть пакування виготовлені в Україні. Тож купуючи 100% українське ви підтримуєте економіку та наближуєте нашу перемогу. Дякуємо вам за це!