Men’s style

Бренд Rikky Hype представив зимову чоловічу лінійку

Цього року український бренд одягу та білизни Rikky Hype вперше запустив лінійку одягу для чоловіків, яка виправдала очікування українців, та стала новим кроком у розвитку марки.

Повністю зосередившись на жіночому одязі, з цього року бренд був вимушений взятись за пошиття футболок для захисників. Саме вони надихнули команду на повноцінну чоловічу лінію. Бренд продовжив виробництво чоловічої лінійки, та запустив колекцію осінь-зима 2022, асортимент якої складається з повсякденних базових образів, які поєднуються між собою за кольором та стилем.

В онлайн-магазині бренду можна придбати світшоти, худі, футболки, спортивні штани та аксесуари.

Бренд з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і на початку вторгнення навіть призупиняв роботу для повноцінної допомоги армії.

“Наша підтримка є цілеспрямованою для певних бригад, що є перевіреними, і де є контакти з офіцерами керівного складу, тому що ми отримуємо запити виключно на те, що дійсно потрібно”, — говорять засновники.

Колекцію шукайте на сайті

Rikky Hype —онлайн-платформа українського масмаркету з універсальним одягом та білизною, що ідеально підходять для особливих моментів, щоденного носіння та активного проведення часу.

Instagram