Interview

Ксенія Мішина в ексклюзивному проєкті Раміни Есхакзай “30+” розповіла, чи боїться залишитися самотньою

На YouTube каналі журналістки Раміни Есхакзай “RAMINA” вийшла нова серія проєкту “30+”. Гостею випуску стала акторка Ксенія Мішина. Тема випуску провокативна – “Баба з причепом”, саме так, на жаль, образливо іноді кажуть про жінок, які залишились без чоловіків із дітьми на руках. Про те, як пішла від коханого під час вагітності, чому думала, що втрачає себе, та чому відправила якомога далі батька свого сина після його появи за 10 років, акторка розповіла ведучим проєкту Раміні, Діані Глостер та Аревік Арзумановій.

Пропонуємо до вашої уваги найцікавіші фрагменти випуску:

“Стосунки почали “валити” кудись не туди ще на перших місяцях вагітності”, – Ксенія Мішина

У мене нестандартна ситуація. Я народжувала дитину вже сама. Я розуміла, що це дитина тільки для мене. У нас стосунки почали “валити” кудись не туди ще на перших місяцях вагітності.

“Він з’явився у нашому житті з Платоном після 10 років”, – Ксенія Мішина про повернення батька свого сина

Я не скажу, що ми планували вагітність, і не скажу, що це несподівано, я знала, що ми не контролюємо цей процес. Він хотів дитину. Трапилося те, що він з’явився у нашому житті з Платоном після 10 років, і сказав: “Я себе не виправдовую, але я просто злякався. Я боюся, і не знаю, що далі робити”.

“Стосунки стали пекельними”, – Ксенія Мішина

Ми жили півтора року, він був більш-менш нормальний. Мені було 20 років, маленька дівчина. Зараз дівчина у 20 років може розбиратися в цьому, я не розбиралася. Але кошмар настав, коли я завагітніла. Думаю, щось у нього відбулося всередині. Одне діло хотіти дитину, інше – мати її. Наші стосунки стали пекельними. Початок вагітності був складний.У мене був токсикоз, і він не зрозумів.

“Все що син має від батька – велосипед”, – Ксенія Мішина про стосунки сина з батьком

Я поїхала остаточно від нього на п’ятому місяці. Просто сіла, сказала, навіщо мені це потрібно? У мене взагалі не було страху. Мені настільки було погано з ним, це страшніше, ніж я буду сама. Я поїхала до батьків, розчавлена, мені було соромно. Існують певні стереотипи в нашій культурі: “один раз на все життя”, “як це у Мішиної може бути така ситуація?”, “ти неправильна”. Але зустріла таке ставлення тільки від себе, а коли ти з неправильним мисленням, ти і світ таким бачиш, але потім я була на якомусь дні невпевненості, й потім себе ростила, сама збирала. Була з дитиною, коли мами не мала грошей, у тата інша родина. Втратила все, він взагалі не допомагав у вихованні сина. Все що син має від батька: велосипед, і це тому, що він з’явився лише через 10 років. І ще на день народження планшет.

Ксенія Мішина розповіла, які висновки зробила після розставання з батьком сина

Коли я дивлюсь на цю ситуацію через стільки років, я дуже вдячна, що саме така ситуація мене вигодувала, виростила, дала силу, енергію, всього чого я потребую і хочу.

“Ніби я втратила себе”, – Ксенія Мішина про те, що змусило її плакати після народження сина

Я працювала, моя мама теж. Простір мені дав можливості щось купити дешевше, але гарну річ, хтось мені допомагав із друзів, знайомих. Потім я пішла працювати офіціанткою, працювала в агентстві з нерухомості. Але єдине, за чим я плакала – мені здавалося, що я втратила омріяну професію, до якої йшла. Здавалося, що треба інше шукати, я там – це не моє. Я тут – це не моє. Це був найболючіший тригер, ніби я втратила себе. Я дала собі час підняти дитину, щоб він пішов, і тоді ми з мамою домовились, що я знову повернуся до Києва, і буду ловити цю хвилю.

“Я його послала”, – Ксенія Мішина розповіла, чому не захотіла возз’єднатися з колишнім

Я не знаю, як виховувати чоловіків, просто роблю це інтуїтивно. Я не мати-фанатка, я мати-кар’єристка більше, я закриваю базові потреби сина. Я довіряю часу. Не знаю як дівчата виховують чоловіків. У мене немає структури, намагаюся виростити такого хлопця, щоб він дійсно любив свою родину, сформував гарні стосунки з жінкою. Намагаюся давати йому наскільки знаю сексуальне виховання. У нас відверті стосунки, він може поговорити зі мною про будь-що. Намагаюся допомагати випливати з кожної складної ситуації. Я йому пояснюю, що я сама, у нас немає батька. Він все знає. Ніколи до 0 років не запитав, хто його батько, і де він. Він відчуває, що чогось в його житті не вистачає, але в наших особистих розмовах, я йому пояснила, що така у нього доля, він розбереться пізніше. А коли його батько з’явився через 10 років, я бачила, що мій син не розуміє, хто це, і що з цим робити. На початку війни з’явився батько, я подумала, хто я така, щоб не познайомити дитину з батьком. Я запитала у сина, чи хочеш познайомитися. Він погодився, вони познайомилися, але за певний час я зрозуміла, що у батька мета не побудувати стосунки з сином, а зі мною закрити якісь питання. І коли він сказав одного разу: “Я щось не відчуваю справжньої любові до дитини”, я його послала.

“Син не ревнує”, – Ксенія Мішина розповіла, як син реагує на її обранців

Я свою дитину знайомлю без проблем. Платон не ревнує, він навпаки може дати мені пораду. Був дуже проти моїх останніх стосунків.

“Сльози твоєї дитини – це твої помилки”, – Ксенія Мішина про виховання сина

Навіть не думаю, що буду все життя сама, якщо захочу – у мене будуть стосунки. Якщо не захочу – не будуть. З приводу дитини своєї, ловлю себе на думці, а що будеш робити, коли він буде жити з іншою дівчиною? Але якби не було від цього моторошно, я розумію, що це життя, він зростає поруч зі мною, щоб потім передав своїм дітям, що я передаю йому. Це так складається життя. Завжди сльози твоєї дитини – це твої помилки. Треба більше розуміти, що ти не так робиш, і що треба змінити. Твоя дитина не прийшла, щоб залишитися на все життя з тобою, вона прийшла, щоб ти її виростила, передала свій досвід, і вона далі пішла з певним досвідом. Я так і говорю своєму сину: “Ти прийшов непросто так, в таку родину, де немає батька. Я буду намагатися відкривати цей секрет і пояснювати. І що далі буде – не знаю. Досвід має привести до таких інсайтів, які ти потім будеш передавати своїм дітям і вибудовувати свою родину певним образом”.

ВІДЕО: