Health|beauty

Японська бездоганність від косметичного бренду Majesta відтепер в Україні

Японська косметика вдало поєднує багатовікові традиції з передовими технологіями й саме тому цілком заслужено завоювала любов по всьому світу. Відтепер і в Україні доступний японський бренд зі 100-річною історією Majesta

Majesta — бренд-мінімаліст, в його асортименті всього 11 досконалих засобів, які закривають головні потреби шкіри. Ще одна особливість бренду — контроль якості та чистоти інгредієнтів. Для розробки продуктів Majesta видобуває власну воду та більшість компонентів ще на етапі, коли вони знаходяться в рослинах або грибах. Тому можна бути впевненими у чистому, натуральному, а головне — ефективному продукті.

Ферментований екстракт лілії та екстракт гуашіша — запатентовані компоненти Majesta, які присутні в кожному засобі. Вони прискорюють метаболізм шкіри, відновлюють тонус, омолоджують і запобігають «засинанню» клітин.

Очищувальна пінка W Cleansing, на відміну від більшості пінних засобів для вмивання, не розпадається від дотику до макіяжу та себуму. Завдяки кращій очисній здатності та компоненту Neo Sensor пінка видаляє лише забруднення зі шкіри та пор, а не вологу. Незамінний дует для ідеального обличчя — відлущувальний пілінг Conc Alpha Majesta та зволожувальний лосьйон Lotion I Majesta. Пілінг одночасно освітлює тьмяну шкіру та готує до наступного важливого етапу — поглинання живильного лосьйону. Lotion I Majesta нейтралізує pH шкіри після пілінгу, дарує відчуття свіжості та зволоженості.

Познайомитися з японською якістю можна в офіційному Instagram бренду в Україні та на сайті.