Health|beauty

ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА: НОВА КОЛЕКЦІЯ KIKO MILANO “У СЯЙВІ КОХАННЯ”

До зірок і назад!

До Дня Святого Валентина провідний італійський бренд косметики KIKO MILANO представив нову колекцію Stellar Love – “У сяйві кохання”, змінюючи концепцію традиційної атмосфери свята кохання з рожево-червоної на сяючу синю. Нова лінійка натхненна романтикою зоряного неба, магією мінливих вогнів міста та неземним коханням.

До колекції увійшли продукти декоративної косметики, засоби для догляду за шкірою, аксесуари, та парфумована вода із фруктово-квітковими нотами. Нова лінійка експериментує з палітрою космічних відтінків: від найглибших синіх та чорних до сріблястих та металевих. Розкішні насичені кольори з блискітками та зоряним пилом зроблять будь-який образ романтичним, сміливим та виразним, підкресливши наміри закохувати і бути коханими, а інноваційні, клінічно протестовані формули та текстури нададуть шкірі природного сяйва.

Оформлення продукції відображає романтичну космічну тематику: темно-синя упаковка із сріблястим сузір’ям галактик робить кожен продукт з лінійки незабутнім подарунком для себе чи близької людини.

Колекція вже доступна у фірмових магазинах Kiko Milano та на INTERTOP.UA