Health|beauty

Український бренд Zen Wear відзняли лукбук з тренером Поліною Барре

Український бренд Zen Wear вже третій рік поспіль працює разом в тандемі з тренеркою Поліною Барре, які разом відзняли лукбук нової колекції 2023

Бренд був заснований у місті Дніпро в 2014 році тренеркою з йоги Анною Кузнецовою. Анна створювала цей одяг для йоги, спорту, танців, фітнесу, прогулянок та відпочинку.

Завдяки натуральному складу тканини, одяг приємний до тіла та допомагає краще відчути рухи тіла під час тренувань. Саме, тому тренер по барре Поліна обирає для всіх своїх тренувань цей бренд. Ексклюзивна формула натуральної хлопкової тканини створює таке приємне відчуття свого тіла, що привертає вашу увагу до себе, коли ти у zenwear!

Бренд допомагає поєднатися з собою: краще відчути своє тіло, почути справжні бажання. Тобто пізнати себе і жити відповідно до своєї природи і відчуттів.

В колекціях Zen Wear ви зможете знайти спортивний одяг на різний смак – є сексуальні моделі спортивних топів і комбінезонів для йоги, базові та яскраві спортивні комплекти, теплі спортивні костюми, худі для бігу і, звичайно, одяг на кожен день. Будь-який варіант для самовираження.

ZenWear – це бути у контакті з собою зі своєю природою. Ці ідеали гаромонійно у собі поєднує тренер по барре Поліна. Пропонуємо познайомитися з нею особисто:

”Привіт! Мене звати Поліна і я пожежа для твого тіла. Маю за плечима крила після тренувань та ще понад 15 років досвіду у спорті. Як багато дівчат починала з гімнастики, танців. Потім це перейшло в професійну діяльність і я поступила в Естрадно-циркову академію. Навчалася в дисципліні та творчості. Тож мій підхід дуже простий – не випустити вас з тренування сухими та залишити посмішку. Вважаю, що тренування має приносити задоволення та енергію. Хочу навчити вас бути в балансі та йти на килим не через лінь та покарання, а з посмішкою і відчуттям кайфу. Запрошую тебе приєднатися до нашого спортивного комюніті і спробувати тренування барре яке обожнюють усі дівчата!”

Декілька слів про сам напрямок. Барре – інтенсивне тренування, що спрямоване на м’язи стабілізатори які допомагають нашому тілу бути більш виточенним та підтягнутим. Базуєтся на класичному танці, йозі та пілатесі. Згадайте, як виглядають балерини. Граційні рухи, красива постава та ідеально підтягнуті ноги. Секрет тренування в тому, що ми робимо вправи з балансом і задіюємо баланс. Вмикаются м’язи стабілізатори та ми починаємо висушувати наше тіло ще й додаємо кардіо навантаження. Тож наші сідниці піднімаються а ногі не зростають в квадріцепсах (частий запит у дівчат – мені сідниці але без ніг) Барре саме про це.

Перевірили багато разів на собі і своїх подружках та можу впевнено сказати- онлайн тренування нічим не поступаються тренуванням в залі.

Головне що треба мати – хороший настрій, все інше я зроблю за тебе!

zenwear.com.ua