Health|beauty

Як зрозуміти свої життєві задачі по даті народження – розповідає нумерологиня Леся Дзюба

Мабуть, всі прагнуть знайти свій шлях в житті та бути щасливими. А розгадати таємницю свого призначення насправді не так і складно. Складніше потім робити щось конкретне і послідовне після отримання знань про себе. Леся Дзюба – нумерологиня, астрологиня та тотемологиня розповідає, як зрозуміти свої життєві задачі по даті народження та кроки для їхньої реалізації.

Формула розрахунку

День народження + місяць народження + рік народження
Тобто потрібно додати всі числа вашої дати народження і звести до однозначного, наприклад:
3.05.1995
3+5+1+9+9+5 = 32
3+2 = 5
5 — число життєвого шляху та задач по життю.

Розшифруймо кожне число від 1 до 9.

Якщо ви отримали 1

Ваші життєві задачі повʼязані з лідерською позицією, ви маєте бути прикладом для інших, не боятись відповідальності, йти вперед, бути новатором, креативити та впроваджувати нові підходи, тенденції, бути інфлюенсером.

Виклики по життю:
– приймати та цінувати інших;
– брати відповідальність за колективи;
– транслювати свою місію і допомагати іншим транслювати свою.

Якщо ви отримали 2

Ви маєте задачі миротворця, місіонера, людини, яка гармонізує цей світ, використовуючи свою емпатію, чутливість, інтуїцію, вміння поєднувати кольори та форми, творче, мистецьке бачення речей.

Виклики по життю:
– працюючи в колективі, залишатись собою;
– працювати над звичкою ображатись;
– не втрачати індивідуальність, не розчинятись в інших людях.

Якщо ви отримали 3

Ваші задачі — бути тим, хто надихає, навчає, створює атмосферу, передає мудрість, випромінює зрілість.Чудово підходять позиції тренера, вчителя, наставника, комунікатора, мотиватора. Вам призначено творити, духовно практикувати, мислити неординарно.

Виклики по життю:
– говорити без критики;
– виділяти головні серед вторинних бажань;
– постійно навчатись і навчати.

Якщо ви отримали 4

Ваші задачі повʼязані з практичним впровадженням ідей, створенням фундаменту, бази, чогось матеріально досяжного, бути людиною-порядком, людиною-дисципліною. Важливо повʼязувати своє життя і реалізацію з чимось довгостроковим і стабільним, а також допомагати іншим в цьому напрямку.

Виклики по життю:
– бачити позитив у всьому;
– приймати інших зі своїми кордонами;
– виходити за межі свого бачення.

Якщо ви отримали 5

Не зациклюйтесь на одному шляху та одному виборі, експериментуйте, будьте вільні у своїх проявах. Рухайтесь по життю самостійно, беріть більше відповідальності, заводьте більше знайомств, обирайте напрямок реалізації, де ви можете втілити новітні ідеї та де є багато свободи.

Виклики по життю:
– бути гнучким;
– дати можливість іншим говорити та висловлювати свою думку;
– бути незалежним від азарту.

Якщо ви отримали 6

Ваші задачі повʼязані з турботою про інших, зі сферою посередництва, стосунків, краси, естетики, психології, романтики, творчості, любові, домашнього затишку.

Виклики по життю:
– тримати баланс;
– бути вірним партнеру;
– обирати якість, а не кількість.

Якщо ви отримали 7

Вашими задачами є глибина та аналітичність у всьому. По життю ви будете часто відчувати себе не схожими на інших, і чим більше в вас неординарності, тим краще. Задача — знайти свою унікальність. Ви можете обирати для себе місце сірого кардинала, також сферу таємниць, містики, духовного пошуку.

Виклики по життю:
– не боятися йти в нове;
– мати терпіння;
– бути впевненими в собі.

Якщо ви отримали 8

Задачі — організовувати, керувати, налагоджувати системи, слідкувати за порядком, масштабувати, рухатись впевнено, не боятись складнощів, а бачити в них можливості. Важливо бути сильними та мудрими, поєднувати духовне та матеріальне.

Виклики по життю:
– розв’язувати матеріальні питання духовним шляхом;
– брати відповідальність за своє життя;
– рухатись «при далекому світлі».

Якщо ви отримали 9

Ваші задачі — навчитись бачити повну картину, доводити справи до кінця. Ви покликані нести у світ гармонію і красу. Життєві задачі повʼязані з розвитком духовності, терпіння, милосердя. Також вам важливо захищати слабкіших, тварин, свою землю, тих, хто опинився під загрозою.

Виклики по життю:
– вчитись терпінню;
– не піддаватись гніву і роздратуванню;
– не кидати справу напівдорозі.

Знайомство з собою — тривалий і моментами непростий процес, але надзвичайно захопливий. Нехай ця інформація додасть вам сил на цьому шляху та розуміння, куди рухатись далі.