Health|beauty

A.G.E. STOP SWITZERLAND – Проривні формули Перевірені інгредієнти Приголомшлеві результати

Компанія AGESTOP SWITZERLAND була заснована Лілією Бассі в 2015 році у м. Цуг, Швейцарія, після 15 років керівництва косметичними дослідницькими проектами в Австралії, США та Великобританії.
AGESTOP SWITZERLAND виробляє інноваційні продукти для догляду за шкірою, виключно високих стандартів, орієнтованих на бездоганний результат.

ТЕХНОЛОГІЇ

100% результат кожного дня за рахунок науково перевірених, визнаних та відзначених нагородами у всьому світі швейцарських інгредієнтів. Швейцарські технології та формули, новаторство в області стволових клітин, пептидів, біоміметиків та клітинного оновлення. Використовуються новітні інгридієнти та компоненти лише рослинного походження.

Наука епігенетика поєдналася з природними дарами в препаратах AGESTOP SWITZERLAND.

Розроблена в результаті співробітництва з усіма відомими Швейцарськими дослідницькими лабораторіями.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОРМУЛИ

Створюємо ексклюзивні формули, відповідаючи усім високим вимогам міжнародних стандартів.
Продукти застосовують у Швейцарії та по всьому світу у SPA, салонах краси, дерматологічних та естетичних клініках.
Продукція AGESTOP SWITZERLAND ексклюзивно розроблена та виготовлена в Швейцарії. Точність, чистота та бездоганна якість – синонім швейцарського виробництва.

СТАНДАРТИ

Продукти AGESTOP SWITZERLAND виробляються за ексклюзивною швейцарською технологією «процес нанополімерної інкапсуляції», гарантуючу оптимальну біодоступність та максимальну ефективність наших продуктів.

AGESTOP SWITZERLAND відповідає стандартам «Швейцарське виробництво» згідно GMP та ISOO900.
Усі швейцарські інгредієнти, присутні в наших продуктах, мають науково підтверджені біохімічні концепції і загальні клінічні дослідження in vitro та in vivo. Крім того, у нас є наукові публікації та патенти.

ФІЛОСОФІЯ:

Проривні формули

Перевірені інгредієнти

Приголомшлеві результати

 

 

 

 

You may also like

Comments are closed.