Health|beauty

INRO Christmas Collection & Zodiac

Робота над новорічною колекцією починається з ароматів, бо вони є основою продукту. Цього року ми тримали у фокусі три речі:

1. Бажання людей і загальні обставини;
2. Новорічні мотиви та атмосферу свята;
3. Меседж бренду на наступний рік – тобто, що б ми хотіли сказати нашій аудиторії, та на що звернути увагу.

Тож, після багатьох дегустацій ми обрали наступні аромати:

Перший аромат  – APEROL SECRET
Аромат дуже популярного грайливого венеціанського коктейлю. Він дуже життєрадісний, цитрусовий, бадьорий, святковий та енергійний. Адже, яке свято без улюбленого аперитиву? Ми хотіли сказати цим ароматом, що навіть у важкі часи, в житті завжди є місце для маленьких свят та невеликих перерв для відпочинку. І ще трохи про легкість і розслабленість, адже нам зараз цього не вистачає.

Другий аромат – CRÈME PATISSIERE
Аромат заварного крему з молочними та ванільними нотами, а ще трошки нотами кокоса та карамелі. Чому саме він? Бо цей аромат розслабляє і зменшує рівень стресу. Ні, він не діє як лаванда і це не аромат спа-центру. Він сприймається зовсім по-іншому, адже заварний крем – це частина солодощів, які асоціюються в нашій підсвідомості з насолодою: від смачної випічки, булочок та тортів, які, будемо відверті, багато хто полюбляє ще з самого дитинства.
Тож, це аромат дитячої безтурботності та безпечний спосіб отримати гастрономічне задоволення і не набрати зайвих калорій.

Третій аромат – LATTE MOCCHIATO
Аромат ранку першого січня. Адже, якщо ви гарно зустріли новий рік з солодощами, з аперолем або іншими коктейлями – зранку вам точно знадобиться кава. Тож, в нашому випадку, це аромат нової сторінки життя і старт нового року. Тому він, з однієї сторони, мʼякий та молочний, а з іншої – енергійний, кавовий та бадьорий.
При створенні колекції Zodiac ми детально проробляли аромат для кожного знаку зодіаку і консультувалися з астрологом.

Так, зʼясувалося, що кожен знак має свої уподобання в ароматах, улюблені ноти та інгредієнти. Тож, нашим завданням було поєднати їх в ароматах, і ще трішки додати інтриги до передбачень. Адже, окрім ароматної свічки, кожен знайде в коробці передбачення на наступний рік для свого знаку.

INRO