Health|beauty

А якщо ваша шкіра старітиме вдвічі повільніше? AGE PROTEOM™ – іноваційна сироватка довголіття

Сироватка AGE PROTEOM відкриває нове покоління дерматологічних засобів по догляду за шкірою, отриманою Institut Esthederm протягом останніх 40 років в поєднанні з наукою.

Професор Мирослав Радман:
Піонер у галузі генетики та науки про старіння

Генетик, молекулярний біолог і новаторський дослідник, професор Мирослав Радман здійснив революцію в галузі науки про старіння. Будучи засновником MedILS (Середземноморського інституту наук про життя), він очолював розробки в області відновлення ДНК і здоров’я людини, включаючи плідну роботу з пов’язаними із віком патологіями, таких як хвороба Альцгеймера, Паркінсона та Шарко.

Натхненний екстремофільними бактеріями та їхньою здатністю протистояти суворим, шкідливим умовам, професор Радман розкрив важливу роль протеома в протистоянні антиоксидантному стресу і, як наслідок, у старінні.

Захист протеома є ключовим як для відновлення клітин, так і для запобігання старінню шкіри. Довголіття клітини залежить не від цілісності ДНК клітини, а від стійкості її протеома. Будучи всесвітньо відомим біологом, його дослідження були відзначені в понад 200 публікаціях у наукових журналах по всьому світу.

Конвергенція розуму та пристрасті до здоров’я шкіри

Як засновник і генеральний директор NAOS (Bioderma – Institut Esthederm – Etat Pur), фармацевт і біолог Жан-Ноель Торель вже більше п’ятнадцяти років поділяє бачення професора Радмана щодо здоров’я шкіри та старіння.

Відданий ідеї, що шкіра є живим інтерфейсом між внутрішнім і зовнішнім світами, він вважає, що її здоров’я є результатом тонкого біологічного балансу між зовнішнім і внутрішнім клітинним середовищем. Його переконання спонукали NAOS до безпрецедентних досягнень в екобіології та біомімікрії, відтворюючи стратегії, знайдені в природі, для кращого збереження екосистеми та стійкості шкіри.

Поєднуючи 40 років досліджень і розробок із новаторськими відкриттями професора Радмана, співпраця NAOS Aging Science з MedILS призвела до виняткового наукового партнерства, яке тепер завершилося незвичайними новими способами боротьби та уповільнення ознак старіння шкіри, одночасно розробляючи одну з найінноваційніших біотехнологій з точки зору довголіття клітини.

Революційне відкриття NAOS

Натхненні безпрецедентною роботою професора Радмана, науково-дослідні групи NAOS змогли ідентифікувати квазібезсмертну бактерію, снігову бактерію, протеом якої природним чином захищений унікальними молекулами: антиоксидантними шаперонами. Вони забезпечують протеому шкіри потужний тривалий захист, здатний значно уповільнити процес старіння шкіри.

Ефективно перевірено, видатні результати

Білки лежать в основі всіх життєвих функцій. Захист і відновлення протеома є життєво важливим для запобігання всім аспектам старіння шкіри: розпаду колагену та еластину, втраті щільності, пружності та еластичності.

Запатентована біотехнологія Age Proteom™, що складається з потужних антиоксидантних молекул-шаперонів, які працюють для збереження та захисту протеомів шкіри, імітує природні захисні системи шкіри, уповільнюючи процес старіння та зберігаючи довголіття клітин.

Запатентована біотехнологія Age Proteom™ створює справжній щит, який зберігає структурні та функціональні білки в шкірі. Доведено, що цей унікальний захист від незворотного пошкодження білка є кращим, ніж стандартні антиоксиданти, такі як аскорбінова кислота. На додаток до захисту від пошкодження вільними радикалами, запатентована біотехнологія Age Proteom™ значно сприяє самовідновленню пошкоджень ДНК після ультрафіолетового стресу, а також захищає клітини від пошкоджень, спричинених звичайними факторами навколишнього середовища, такими як синє світло та забруднення дрібними частинками.

Запатентована біотехнологія Age Proteom™ — це наукова революція, яка змінить правила боротьби зі старінням шкіри та змінить наш підхід до нашої шкіри та її здоров’я.