Health|beauty

Український бренд UNICO випустив блиск Lip Gloss with menthol з металевим аплікатором

Український бренд UNICO, відомий своїми мультитаскерами, випустив блиск Lip Gloss with menthol. У складі засобу містяться компоненти, які дають одночасно і декоративний, і доглядовий ефект. А палітра кольорів дозволяє знайти саме свій відтінок серед запропонованих.

Засновниці бренду UNICO слідують власній концепції й надалі змінюють уявлення про звичні косметичні засоби Так, створили блиск для губ, який має інноваційний склад і виконує одночасно декілька функцій.
Перша – декоративна. Блиск надає глянцевого ефекту і кольору губам. До складу засобу входять воски та емоленти, які утворюють щільну гелеву текстуру. Завдяки цьому на губах утворюється глянцевий вологий фініш, який дає ефект рідкого скла, що тримається 2-3 години без відчуття липкості.

Друга функція – доглядова. Завдяки живильним оліям рисових висівок, жожоба, макадамії та вітамін Е губи стають зволоженими та шовковистими. А ефект залишається навіть після сходження блиску.
Окрім цього, Lip Gloss має носик з нержавіючої сталі. З одного боку це незвичне дизайн-рішення, а з іншого – більш гігієнічне використання засобу. Адже блиск можна наносити безпосередньо на губи, поверх помад чи олівців і не боятися забруднення аплікатора. До того ж сталь завжди залишається охолодженою, тож дарує приємні відчуття при нанесенні блиску на губи.

Ментол у складі дає відчуття комфортного холодку без вираженого печіння, що дозволяє використовувати блиск навіть для чутливих губ. Окрім цього, блиск дає ефект збільшення об’єму губ. А за аромат засобу відповідає абсолют дамаської троянди, який дарує приємний запах під час нанесення та носіння блиску.

Придбати Lip Gloss можна на сайті та в соцмережах бренду