Health|beauty

Сміливість бути ґорджес: +1 G.Bar у Києві 

4 листопада відкрився особливий, ні на кого не схожий і дуже довгоочікуваний G.Bar BRAVE. 

Вже шостий G.Bar у Києві знаходиться на вул. Острозьких, 8, в унікальній споруді з історією в 250 років — у будівлі колишнього заводу Арсенал. Це пам’ятка архітектури, тому одним з головних челленджів було збереження і підкреслення її автентичності з урахуванням стилю G.Bar. Наприклад, у приміщенні заборонено штробити стіни, підлогу і стелю, всі інженерні плани мали узгоджуватися з адміністрацією, шумні роботи проводилися вночі, а  найскладніше — реставрація будівлі, для якої потрібна була цегла, виготовлена у кінці 18 століття. Спойлер: все вийшло, навіть враховуючи той факт, що кожну цеглинку довелося підганяти під необхідний формат вручну. 

Відкриття G.BRAVE, яке планувалося два роки, мало статися цієї весни. Ще тоді його звали G.CRUSH, але після 24 лютого змінилося все — зокрема і назва та характер нового G. Він став одним з перших б’юті-барів мережі, відкритих під час повномасштабного вторгнення. 

Інтер’єр G.BRAVE також відрізняється від вже існуючих G, а саме приміщення стало найгарнішим бомбосховищем столиці, адже знаходиться на -1 поверсі. 

В арсеналі G.BRAVE — повне меню послуг, в тому числі G.Lab — фарбування та стрижки. 

До 4 грудня і на честь відкриття G.Brave оголосив розіграш 100 послуг — укладок і мейкапів у новому G.BRAVE — зі 100 переможцями. 

Умови: приходь в новий G. та фотографуй будь-що — декор, простір, селфі у дзеркалі і т.д. публікуй в сторіз або дописі, відмічай @g.bar.kiev і розкажи, що G.BRAVE вже відкрився!

Запис вже відкрито — до зустрічі на вул. Острозьких. 8 у G.BRAVE!

Або у будь-якому G. Києва:

∙ Big — вул. Малевича, 86П

∙ Mini — вул. В.Васильківська, 33

∙ Special —  вул. Лесі Українки, 13

∙ Easy — вул. Мечникова, 6

∙ Babe — вул. Зарічна, 1В

А більше про народження G.BRAVE, етапи, всі успіхи і факапи будівництва дивися на сторінці @g.bar.kiev в Instagram