Health|beauty

Алан Бадоєв — новий амбасадор б’юті-сервісу FABO

На сторінці профілю режисера на сайті FABO вже розміщено засоби для догляду, якими користується Алан Бадоев, для того, аби допомогти чоловічій аудиторії позбутись уявлень та стереотипів про догляд.

“Через графік і власну філософію, моя рутина досить аскетична — з мінімальною кількістю засобів” — Алан вважає, що засобів має бути небагато, вони повинні бути ефективними, а рутина не має відволікати. Також, режисер цінує свідоме споживання, тому надає перевагу швидкому, але якісному догляду.

Проєкт “Амбасадори” зібрав б’юті-ритуали відомих українок: секрети краси, звички, улюблені засоби. У майбутньому розділ планують перетворити в найбільше б’юті-ком’юніті в Україні, в якому користувачі ділитимуться б’юті-лайфгаками та особливостями свого догляду. Амбасадорками проєкту вже стали 11 відомих українок, серед яких Дарія Шаповалова, Саша Самсонова, Наталія Стрельчук, Даша Майстренко та інші.

FABO — діджитальний проєкт родом з Харкова, що перезапустився у 2022 році. Це сайт з преміальною косметикою та консультаціями онлайн, метою якого є популяризація системного свідомого догляду, а також створення ком’юніті користувачів платформи, де клієнт завжди може знайти відповідь на запитання, а відомі амбасадори відкрито діляться своїми лайфхаками та досвідом. Про FABO пише Vogue, Marie Claire, Elle, Jetsetter, Anywell та інші.