Health|beauty

SENSILIS: Найширша Лінійка SPF Засобів для Максимального Захисту Вашої Шкіри

Захист шкіри від випромінювання є одним із ключових аспектів догляду в будь-який сезон. УФ-випромінювання викликає передчасне старіння, пігментні плями та підвищувати ризик розвитку раку шкіри. Тому важливо розуміти, як захищати свою шкіру щодня, використовуючи ефективні засоби.

Іспанський дерматологічний бренд SENSILIS налічує широкий асортимент SPF засобів для різних потреб та типів шкіри.

OCEAN RESPECT — доглядова лінійка бренду з водостійкими засобами для обличчя та тіла, призначена для захисту шкіри на активному сонці. Продукти мають легку, нелипку текстуру та високу ступінь SPF-захисту та потужну anti-age дію, тому ідеально підходять для відпочинку на пляжі або біля басейну.

Лінійка містить:
Ultrafluido 100 Solar Energy — захисний флюїд для чутливої та реактивної шкіри;
Waterfluid (50+) — надлегкий захист на водній основі, що тане на шкірі та залишає ніжний, матовий фініш;
Waterfluid (50+) Color — сонцезахисний антивіковий флюїд з тоном;
Invisible Light Bodyspray (50+) — надлегкий невидимий спрей для нанесення на як на суху, так і на вологу шкіру, що забезпечує сухий дотик та запобігає прилипанню піску;
Moisturizing Refreshing Gel Cream (50+) — зволожуючий крем-гель з рідкою консистенцією та високою еластичністю;
Matt Gel Oil-free SPF (50+) — антивіковий матуючий засіб для обличчя.

Для щоденного захисту та боротьби зі старінням чутливої, жирної та схильної до появи акне шкіри бренд спеціально створив лінійку PURE AGE PERFECTION.

До неї увійшов PHOTOCORRECTION [PURE AGE PERFECTION 50+], що контролює виділення себуму, матує й захищає чутливу, жирну та схильну до висипань шкіру від UVA, UVB та синього світла. У складі засобу є азелогліцин, пребіотики, кремнеземні мікросфери та інші інгредієнти, що стимулюють себорегуляцію, зволоження та роблять шкіру чистою, матовою та спокійною.

Дбайте про свою шкіру разом із SENSILIS