Health|beauty

Колекційне видання аромату Guerlain L’Abeille Noire Edition Prestige

Восени 2022 року в результаті співпраці Guerlain, Bacarat і ювеліра Лоренцо Боймера вийшло колекційне видання Abeille Noire Prestige Edition у стильному чорному оформленні.

Ювелір Лоренцо Боймер розробив дизайн флакона Abeille Prestige Edition 2010 року. У 2011 році він отримав золоті “крила”, які наступного року були замінені срібними. Десять років потому колекційне видання набуло по-справжньому готичного вигляду. Флакон був виготовлений майстрами Baccarat з чорного кришталю, найціннішого, тому що він найбільш крихкий за формою. Такий колір вийшов шляхом змішування оксидів нікелю, марганцю, кобальту, хрому і нітрату срібла.

Потім Ateliers Guerlain надали йому остаточної форми, створивши паковання haute couture та оздоблення, що свідчить про престиж виняткових видань. Як того вимагає легендарний ритуал, настільки характерний для будинку, після ручного заправляння “Dames de Table” виконували споконвічний жест барбішажу, розфарбовуючи шовкові нитки одну за одною з нескінченною ретельністю, щоб надати їм форму віяла. 

Для цього кришталевого шедевру Guerlain мав запропонувати ексклюзивне і позачасове ольфакторне творіння, блискучий парфумерний екстракт, огранений, як кришталь. Цей дорогоцінний шлейф був створений для Abeille Noire Édition Prestige – Тьєррі Вассером, парфумером Guerlain. Подібно до бджоли, що прихистила його, аромат злітає в лабіринті квіткових, амбрових і деревних нот яскравої інтенсивності. Свіжий і яскравий, апельсин виблискує на вершині, забираючи з собою силу есенції гіркого мигдалю. Чудова нота, що сповіщає нектар квітки апельсина, першої квітки в розкішному букеті, де медова травнева троянда і сонячний жасмин самбак цвітуть, збільшені сяйвом іланг-ілангу. 

Щоб піднести ці нескінченно дорогоцінні квіти, зібрані з найвишуканіших якостей його палітри, парфумер Guerlain вибрав найвишуканіші аромати. Ваніль і пудровий бензоїн, вершкове сандалове дерево і білий мускус, що обволікає… Потужний шлейф, в якому зібрана вся уява парфумерів цього великого і дуже елегантного дому L’Abeille Noire Prestige Edition. Вартість такого шедевра становить €25 000

Guerlain L’Abeille Noire Edition Prestige 2022 – це квітково-амбровий аромат для жінок, теплий, чуттєвий і вабливий, підкреслений букетом цитрусових, фруктових і солодких тонів, а також м’якших пубрових, бальзамічних і вершкових відтінків. Він починається подихом цитрусових і гурманських верхніх нот апельсина й мигдалю, змішуючись у квітковому серці з жасмином, флердоранжем, трояндою та іланг-ілангом, а потім переходить у глибокі мускусні та бальзамічні базові ноти мускусу, бензоїну, ванілі та сандалу.

guerlain.com