Health|beauty

Новий продукт від Natura Food by Vip Catering та GAMA Consulting – Healthy Box

Хочемо розповісти про ще один актуальний продукт від Natura Food by Vip Catering розроблений разом з GAMA Consulting спеціально для корпоративного сектору. 

Ідея Healthy Box виникла у кандидата медичних наук, керівника компанії GAMA Consulting  – Євгена Шагова та топ-менеджерки VIP Catering, авторки Natura Food – Наталії Митько.

Healthy Box — сервіс, якій надає корпоративним компаніям можливість подбати про своїх співробітників.

Завдяки напрямку своєї діяльності і постійним проєктам з корпоративним сегментом Vip Catering добре розуміє потреби та запити сегменту. Зараз пріоритетом в компаніях стало здоров’я і безпека співробітників. Проте медичне страхування не завжди ідеальний варіант. І найчастіше співробітники користуються ним вже у разі виникнення серйозних проблем. Healthy Box працює на випередження таких випадків та звертає увагу на важливості превентивних заходів і формує культуру турботи про своє здоров’я.

Обираючи сервіс Healthy Box – власник компанії отримує дієвий інструмент турботи про співробітника та як результат – команду лояльних, мотивованих та здорових співробітників. 

Це проєкт з експертного підбору препаратів ортомолекулярної медицини, продуктів харчування, суперфудів, альтернативних та здорових продуктів групи довгих вуглеводів та здорових снеків. 

Програма Healthy Box — чіткий алгоритм дій, завдяки якому суплементи в поєднанні з правильним та смачним раціоном будуть працювати на всі сто відсотків!

Healthy Box складаєтья з двох частин:

• Ретельно підібраний набір суперфудів, здорових снеків та продуктів найвищої якості для ваших співробітників, супроводжується корисними порадами стосовно раціону та способів використання.

• Набір індивідуально підібраних ортомолекулярних препаратів, які дозволять утримувати на максимумі ресурс організму, допоможуть збільшити запас енергії, сил та зміцнити імунітет.

Набір розрахований на два місяці, доставляється у крафтовому боксі та супроводжується інформаційною листівокю з QR кодом за яким співробітник може ознайомитись зі складом боксу та детальним описом компонентів. Також програма супроводжуєтся серією онлайн майстер-класів, де співробітники разом із шефом VIP CATERING отримують нові знання та імплементують їх у свій власний режим життя, поглиблюючи культуру здорового харчування.

Як працює сервіс: 

1. Швидка, але повноцінна діагностика: співробітник проходить анкетування.  Анкета була розроблена на основі Брюссельського консультативного протоколу для виявлення дефіциту вітамінів і поживних речовин, а також алгоритму Американського інституту довголіття, Маямі.

2. Онлайн-консультація спеціаліста з управління здоров’ям та віком: Онлайн-консультація з age manager – експертом у превентивній медицині. Це фахівці з вищою медичною освітою, які пройшли спеціалізацію з управління віком та здоров’ям на найбільшій платформі Global Age Management Academy.

3. Персоналізовані ортомолекулярні препарати: Рекомендації та суплементи, адаптовані до потреб кожної людини. Співробітник отримує індивідуальний набір з курсом ортомолекулярних препаратів.

4. Адресна доставка бокса з продуктами та ортомолекулярними препаратами: Співробітник отримує бокс з індивідуально підібраними ортомолекулярними препаратми, суперфудами та продуктами здорового харчування адаптованими під сезон та потреби організму.

Курс програми розробляється спеціалістами з управління віком та здоров’ям з вищою медичною освітою, які успішно пройшли навчання в Global Age Management Academy. Продукти відбираються кваліфікованими спеціалістами зі здорового харчування.

Головна мета проєкту: 

Сформувати свідомий підхід до особистого здоров’я, який будується в поєднанні необхідного комплексу ортомолекулярних препаратів та якісно підібраних компонентів раціону харчування. А також — мінімізувати руйнівний вплив стресу який зараз присутній в житті кожного мешканця України та заміцнити ментальне та психологічне здоров’я!

Сучасні люди цінують як стабільність, так і гнучкість. Міжособистісні стосунки та особистий простір. Зручні офіси і можливість працювати віддалено.

І ЗВІСНО — УСІ ЦІНУЮТЬ ТУРБОТУ!