Health|beauty

Подарунки під ялинку: косметика та аксесуари у колаборації diadia x Ptashkin Sad

Напередодні зимових свят про диво мріють не лише діти, а й дорослі. І поки ми всі об‘єднані спільним бажанням і метою перемоги, бренд одягу родом із Закарпаття diadia разом із Ptashkin Sad, який створює етичну рослинну косметику, вирішили подарувати дроп найпотрібніших речей для зимового періоду.

«Ми об‘єдналися з Ptashkin Sad, щоб створити подарунок, який буде передавати подих Закарпаття. Було важливо обрати для колаборації саме український бренд, щоб у синергії створити якісні продукти з атмосферою свята», — діляться засновники бренду diadia Діана Сидунчак і Влад Волос.

До колаборації увійшли чотири косметичні продукти з ароматами малини, хвої та цитрусів. Бальзам і скраб для губ зроблять їх наповненими й шовковистими, а крем для рук врятує ніжну шкіру після холоду та вітру. Баттер для тіла — незамінна річ у зимовий сезон, коли шкіра зневоднена та як ніколи потребує зволоження. Ніякої магії, лише комплекс пребіотиків, натуральні рослинні екстракти, масло какао, манго, ши та дрібка любові.

На святковому пакуванні зображені головні герої фауни Закарпаття — зайчики, олені, пташки, а також ягоди й трави. Доповнює косметичну частину колаборації пухнаста косметичка, яка одночасно слугує й ефектним пакуванням подарунка, а також шкарпетки, шапки й шарфи.

«Я вірю в майбутнє, де українські бренди творять разом щось прекрасне, тому з радістю об‘єдналася з diadia. У нас спільні цінності, ми однаково вимогливі до якості своїх продуктів, це ідеальний матч. Разом ми створили лінійку косметики з ароматом карпатського лісу та аксесуари з локальних матеріалів», — говорить про колаборацію Олеся Пташка, засновниця Ptashkin Sad.

Придбати подарунок собі чи рідним можна на сайті брендів або в офлайн крамниці diadia у Києві та Львові.