Health|beauty

«Natura Food» by VIP Catering – Нова філософія створення щоденного раціону харчування

Vip Catering – лідер ринку кейтерингу в Україні протягом 16 років. Компанія заснована у 2007 році Миколою Ковальовим. Особливістю роботи компанії є індивідуальний підхід до роботи з клієнтом та враженнями, які він отримує від співпраці!

За роки існування компанія стрімко зростала та постійно досліджувала різні напрямки, паралельно створюючі нові сервіси та послуги пов’язані з гастрономічним світом.

Так під час війни з’явився сервіс Natura Food. Можна сказати що Natura Food це квінтесенція досвіду Vip Catering, проєкт в якому вони застосували свої накопичені знання, тенденції та любов до гастрономічного світу.

Основна задача Natura Food: створення персонального щоденного раціону харчування на основі даних та аналізів які ви отримуєте в клініці AM System, а також від поставленої вами мети — здорове схуднення, утримання ваги, набір м’язової маси, детокс або оздоровлення організму.

Головна місія Natura Food — побудова комплексної стратегії, яка допоможе зберегти здоров’я, молодість, розкрити енергетичний потенціал вашого організму та підкорити час.

Під час війни ми всі відчуваємо на собі наслідки надпотужного стресу. Це спричиняє багато проблем в повсякденному житті та навіть призводить до розвитку хронічних захворювань. Комплексне здорове харчування покликано допомогти людині протистояти наслідкам стресу

Доставка від Natura Food збереже ваш час та замінить візит до кількох ресторанів.

Страви доставляються у термобоксах від провідного виробника професійного обладнання Cambro та у спеціальному керамічному посуді, що гарантує якість, безпеку та максимально довго зберігає користь страв.

Уважність до деталей, особистий комфорт кожного клієнта та справжнє захоплення своєю справою це про Natura Food від VIP Catering.

 

@vipcatering.com.ua

Сайт: https://vipcatering.ua/projects/natura-food
Facebook: https://www.facebook.com/vipcateringkiev
Instagram: https://www.instagram.com/vipcatering/

044 221 42 41
Київ, вул.Ізюмська, 5