Events

“Секс у місті та вино”: як минула найзахопливіша подія цього тижня

Від точки G до ін’єкцій в інтимні зони — відверта розмова про головне з медичними експертками клініки OUTRE.

10 вересня у вініловому барі UnderWu (вул. Велика Ваиільківська, 44А) пройшов вечір “Секс у місті та вино”, присвячений розмовам про головне — секс у контексті жіночого здоров’я.

Цього вечора за келихом вина та смачними стравами від шефа закладу гості поспілкувались із медичними експертками клініки OUTRE на тему важливих аспектів сексуального здоров’я та сексуального задоволення.

Спікерками вступили сексопатологиня, кандидатка медичних наук Марія Щербак та лікарка-терапевтка, кандидатка медичних наук Інна Бердник. У форматі невимушеної бесіди експертки ділилися своїм досвідом, цікавими кейсами з практики та корисними порадами. Зокрема розповіли, яке відкриття про точку G зробили українські науковці, яким чином стрес впливає на сексуальне бажання, чи має сенс робити ін’єкції в інтимні зони, чому існує лише один вид оргазму та що допоможе покращити якість статевого життя.

Серед гостей були Аліна Долініна, Юліана Гензель, Анна Сергеєва, Альона Пріст, Олімпія Вайтмусташ, Ксенія Палфі, Яна Вінніченко та Аліна Лепська. Дівчата залюбки задавали питання та ділилися власними історіями. Було дійсно душевно, весело та, головне, корисно, бо саме зараз, коли ми всі живемо в стані перманентного стресу, питання сексуального здоров’я потребує особливої уваги.

Поспілкуватися з експертками та отримати їхні консультації можна в медичному центрі OUTRE, що знаходиться за адресою вул. Кудряшова, 18