Events

Благодійний івент S’AIVO у Відні

З 1 по 2 жовтня у Відні в MUKHA concept store відбувся [S’AIVО] Charity Market, Ukrainian Designers’ Pop-Up та благодійний аукціон за підтримки Ініціативи “Support Ukrainian Fashion” від Ukrainian Fashion Week

“[S’AIVO] – унікальна подія. Проєкт об’єднав три різні формати, що дозволило сотням гостей долучитись до благодійної справи, підтримати дизайнерів, познайомитись з їхньою творчістю. [S’AIVO] – це проєкт про можливість через моду долучати людей до підтримки тих, хто цього потребує”, – Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Перший [S’AIVO] Charity Market, Ukrainian Designers’ Pop-Up та благодійний аукціон, де були представлені знакові речі українських дизайнерів: NADYA DZYAK, BEVZA, FROLOV, the COAT, GASANOVA, KSENIASCHNAIDER, SLEEPER, ETNODIM, помічені на світових знаменитостях та ексклюзивна NFT-робота GUDU з колекції 21 DAYS OF HOPE – сукупно зібрали понад 650 000 гривень. Увесь прибуток від аукціону, а також частина прибутку від charity pop-up українських дизайнерів перераховуються у благодійний фонд «КОЛО», який підтримує проєкт «Дитинство без війни», спрямований на допомогу евакуйованим сиротам із гарячих точок України. Кошти від charity market організатори перерахують у HELP UKRAINE CENTER на закупівлю дефіцитних ліків та медобладнання для лікарень і клінік для дітей і дорослих.

Протягом двох днів [S’AIVO] стало українським простором у самому серці австрійської столиці. Черга на Charity Market з вінтажними речима та Charity Pop-Up Store, де були представлені речі українських дизайнерів ARUTIUNOVA, SIDLETSKIY, VIKA ADAMSKAYA, OLIZ та NEARON, закінчувалась наприкінці кварталу. Спеціальними гостями заходу стали дизайнери Надя Дзяк, Анна Арутюнова, Лаша Мдінарадзе та Віка Адамська. Також на [S’AIVO] завітали відомі українки: зіркова хореограф Олена Шоптенко, видавчиня Vogue UA Юлія Костецька, бізнес-леді Катя Любчик та Анна Тільняк. Крім того, серед гостей події були помічені впливові австрійські інфлюенсери Діана Штайнер та Аніта Штольц.

[S’AIVO] створено групою натхненних однодумців. За підтримки Support Ukrainian Fashion Initiative, HI EYE та головних партнерів – AES Consulting і Altamira, команді вдалося створити приємну атмосферу та принести частинку України до серця Відня. Місцем івенту став MUKHA concept store, а квітковий декор створили Mono Flowers, прикрасивши простір улюбленими соняшниками.

#Партнери [S’AIVO]

Support Ukrainian Fashion Initiative – співорганізатор
HI EYE – співорганізатор
AES Consulting – партнер
Altamira – партнер
MUKHA – venue партнер
Weingut Mayer am Pfarplatz – партнер
Mono Flowers – партнер
Healthy Choice At – партнер

Фото: Вероніка Монакова, Діана Копайгора

You may also like

Comments are closed.

More in:Events