Events

Як пройшов благодійний захід «Charity event in Vienna» на підтримку українських жінок на фронті.

23 квітня у Відні пройшов благодійний захід «Charity event in Vienna» на тему «Жінки під час війни», організаторами якого виступили благодійний рух Ірини Адоніної ”United for freedom” та Юлія Сухорукова – засновниця on-line видання “THE ICONUA”, якє стало медіа-партнером заходу. Основною місією була підтримка українських жінок на фронті.

Організаторам вдалося зібрати кошти на пошиття 15 комплектів жіночої форми для проєкту ArmWomenNow. AWN – соціальна ініціатива по забезпеченню захисниць України військовою формоюза рахунок донатів та коштів, залучених від благодійних аукціонів і лотерей.

Спеціальним запрошеним спікером події стала Олена Гавеля – тренінг-менеджерка MLMH в Україні, дослідниця історії моди, яка прилетіла з Лондону, щоб прочитати для всіх присутніх лекцію на тему «Мода під час війни».

На гостей чекали реальні історії про роль жінок у наближенні перемоги у Другій світовій війні, їхню діяльність на військовому і культурному фронтах, про те, як реагувала модна та б’юті-індустрії на світовий колапс середини ХХ століття, а також теплі обійми, обмін досвідом та нові знайомства.

На заході Ірина Адоніна та її рух представили колаборацію з українським брендом “SOЇVKA” у вигляді натуральних свічок ручної роботи, які були розіграні між гостями на користь ЗСУ.

 

Подія відбулася у ресторані Funky Izakaya в самому серці Відня. На заході були присутні: Анна Тільняк, Христина Остапчук, Олена Шоптенко, IVA NEROLLI, Анастасія Колосова, Юлія Федотінкова, Аліна Бабенко та інші.

В рамках «Charity event in Vienna» був проведений благодійний аукціон від українських брендів. Свої лоти надали: GASANOVA, IVA NEROLLI, ETNODIM, GRIE, RITO, ELENA REVA, KATELAB, INRO, LONA PRIST, LOGVIN, STAKHOVSKY WINES, OSELYA HOME and GARDEN, ONE by ONE, KOLOSOVA.

Партнерами заходу виступили:

CDD JEWERLY – український ювелірний дім, який спеціалізується на експериментальних ювелірних виробах, створених за допомогою техніки ручної роботи та технологій AI (Artificial Intelligence).

MARIE FRESH COSMETICS – український бренд натуральної фізіологічної косметики для догляду за обличчям, тілом і волоссям з високою концентрацією активних компонентів. Перший український бренд косметики з сертифікацією Євросоюзу.
Косметика створена лікарем-косметологом на основі власного практичного досвіду роботи з клієнтами і знання їхніх потреб. Продукція виготовляється на власному виробництві в м. Буча з 2016 року та сертифікована згідно європейського стандарту GMP.

SUN and EYE – мережа сонцезахисних окулярів.

Foto: Аліса Гусева