Events

Як пройшов благодійний вечір фонду «Way of peace» в Нью-Йорку 

Міжнародний фонд “Way of peace” Миколи Тищенка провів четверту благодійну вечерю “CHARITY DINNERS” в Нью-Йорку, де зібрав для допомоги Україні понад 4 000 000 гривень. Цього літа, під час заходів у Празі, Парижі та Ніцці зібрали понад 15 000 000 гривень. За ці кошти придбали автомобілі, які відправили в епіцентри бойових дій. 

Проєкт “CHARITY DINNERS” створений інфлюенсеркою Аллою Барановською за підтримки фонду “Way of peace” та МЗС України. Мета ініціативи — нагадати світу про важливість фінансової та інформаційної підтримки України та її захисників. Також благодійні вечері виконують важливу дипломатичну місію — знайомлять дипломатів, послів, міністрів, меценатів та інших гостей з українською культурою, національною кухнею та музикою. 

Кошти, зібрані з  аукціону та продажу квитків на вечерю, фонд передасть на закупівлю автівок для Міністерства охорони здоров`я України, щоб транспортувати поранених воїнів з передової у шпиталі. Також частина коштів буде переведена до платформи United24, заснованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Ведучим благодійного заходу був Тимур Мірошниченко, а хедлайнеркою — Тіна Кароль. Гостей пригощали незмінні шефи та судді «МастерШеф»  Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський. Меню складалось як з традиційних, так і з сучасних страв української кухні — паляниця з домашньою олією, пряжені пончики з ікрою щуки та сметаною за стародавньою технологією, борщ, голубці, котлета по-київськи та медівник з попкорном із гречки та солоною карамеллю. 

Засновниця благочинних вечорів, Алла Барановська, разом з амбасадоркою фонду «Дорога миру» Алісою Хомер вже вдруге покидають рідні міста через війну. Дівчата вперше зіштовхнулися з російською агресією ще у 2014 році у Донецьку. 

Важливою частиною вечері став аукціон, на якому розіграли знакові лоти. Серед них — прапор України із деокупованої Гоптівки Харківської області, який передав фонд «Постраждалі діти війни» та браслет, зроблений з останньої довоєнної партії Азовсталі. Лоти вдалося продати за 120 000 грн та 160 000 грн. 

Голлівудський актор Лів Шрайбер придбав вишиту сорочку, створену у 1920-х роках, картину Цвєтність митця Ol’svol’d та статуетку півника від мешканки Сєвєродонецька, вцілілу після атак на Бородянку.

Картину української художниці Ольги Штейн «Seraphim» вдалося продати за 340 000 грн. Віталій Кім передав картину із частково зруйнованої будівлі Миколаївської ОДА, з продажу якої виручили більше ніж 800 000 грн, а Національна збірна України з футболу передала футболку з підписами гравців.

Окремої уваги заслуговує локація вечері — сучасний простір LAVAN541 на Мангеттені. Завдяки технологічному оснащенню та проєкціям вдалося створити занурення гостей в атмосферу України. 

Естетика кожної благодійної вечері знайомить з символами України та несе глибокі сенси. Символом вечері в Нью-Йорку стала калина, плоди якої з давніх-давен асоціювались з силою роду, крові та тісним зв’язком поколінь.  Selena Rai та платформа Bloomenty підготували масштабну вишивку калини та традиційних орнаментів ручної роботи, що прикрасила приміщення. Допомагав в підготовці вечері оздоровчий оазис WORLD SPA із традиційним та культурним досвідом з усіх куточків світу. 

Фото: 

«Way of Peace»

https://wayofpeace.com.ua/

https://www.instagram.com/wayofpeace.ukraine/

Микола Тищенко 

https://instagram.com/nikolaytyshchenko

Аліса Хомер 

https://instagram.com/alisanikushuna

Ольга Мартиновська

https://instagram.com/olga_martynovska

Володимир Ярославський

https://instagram.com/yaroslavskyi_vova

Тіна Кароль

https://www.instagram.com/tina_karol/

Тимур Мірошниченко

https://instagram.com/timur.miroshnychenko

Декор: 

https://www.instagram.com/selenarai/

https://www.instagram.com/bloomenty/

Photographers:

https://www.instagram.com/katya_newyork/

https://www.instagram.com/nastyalukki/

https://www.instagram.com/slavik_lyzhov/