Events

Відкриття персональної виставки “Внутрішній діалог” Аліни Бабенко у Відні

25 жовтня 2022 року відбулося відкриття персональної виставки живопису “Внутрішній діалог” Аліни Бабенко у Відні, Австрія. Разом з галереєю Arthentico вдалося організувати експозицію із 20 картин. Більша частина картин була перевезена із Києва, та частина картин написаних вже у Відні. Галерея Arthentico з початку війни в Україні підтримує та допомагає українським художникам. Подія відбулася в самісінькому серці Відня, в історичній будівлі 14 століття. Подейкують, що свого часу Моцарт часто бував і навіть проживав певний період у цьому будинку, навідуючись до своєї коханої. Мистецтво у поєднанні з історією викликало неабиякий інтерес з боку гостей. На відкриття прийшло близько 100 гостей, зокрема представники посольства України, Швейцарії, Польщі та Ізраїлю. Підприємці, інвестори й політичні діячі Австрії й України. Виставка тривала до 30 жовтня 2022 року. На протязі усього періоду експозиції художниця проводила короткий екскурс й знайомила гостей з історією написання кожної картини. Обираючи свою улюблену композицію, кожен гість розпочинав вже свій діалог з його фаворитом.

“Внутрішній діалог” Аліни Бабенко

«Живопис – це показ того, що відчуває моє серце. Для мене це дуже чутливий підхід, щоб знайти своє внутрішнє “Я”. Це дозволяє мені вести внутрішній діалог з собою і своїми найглибшими почуттями, що потім знаходить відображення у всіх моїх роботах. Кожна моя картина починається з чистого полотна і розвивається виключно в процесі моєї подорожі. Я використовую пензлі та мастихін, які допомагають мені втілити цю подорож у життя на полотні. Важливою характеристикою моєї роботи, яка розвивалася з плином часу, є яскраві кольори, які, як промені світла, допомагають мені приймати правильні життєві рішення і йти до своєї життєвої місії. Як наслідок, кожна завершена робота має свою історію, яка знаходить своє втілення в наступних моїх роботах».

Про Аліну Бабенко:

У 2011 році Аліна отримала диплом Академічної художньої школи в Білій Церкві, Київська область, Україна, а в 2017 році закінчила магістерську програму з архітектури в Київському національному університеті будівництва і архітектури, Україна.

Писати картини олійними фарбами Аліна почала у 2016 році і з того часу створила свій унікальний метод, який дозволяє зображати на полотні життєві переживання. Картини художниці знаходяться в приватних колекціях в Україні, Австрії, Нідерландах, Швеції та Катарі.

Про Arthentico:

Arthentico – це гібридна арт-галерея, яка спеціалізується на представленні, продажу та оренді ексклюзивних творів мистецтва. Кожен твір мистецтва ретельно відбирається і стає доступним для всіх бажаючих на основі критеріїв якості фахівців мистецтва. Arthentico пропонує комплексне та індивідуальне обслуговування, щоб допомогти знайти потрібний витвір мистецтва для будинку, бізнесу або приватної колекції.

You may also like

Comments are closed.

More in:Events