Events

Відкриття персональної виставки “Внутрішній діалог” Аліни Бабенко у Відні

25 жовтня 2022 року відбулося відкриття персональної виставки живопису “Внутрішній діалог” Аліни Бабенко у Відні, Австрія. Разом з галереєю Arthentico вдалося організувати експозицію із 20 картин. Більша частина картин була перевезена із Києва, та частина картин написаних вже у Відні. Галерея Arthentico з початку війни в Україні підтримує та допомагає українським художникам. Подія відбулася в самісінькому серці Відня, в історичній будівлі 14 століття. Подейкують, що свого часу Моцарт часто бував і навіть проживав певний період у цьому будинку, навідуючись до своєї коханої. Мистецтво у поєднанні з історією викликало неабиякий інтерес з боку гостей. На відкриття прийшло близько 100 гостей, зокрема представники посольства України, Швейцарії, Польщі та Ізраїлю. Підприємці, інвестори й політичні діячі Австрії й України. Виставка тривала до 30 жовтня 2022 року. На протязі усього періоду експозиції художниця проводила короткий екскурс й знайомила гостей з історією написання кожної картини. Обираючи свою улюблену композицію, кожен гість розпочинав вже свій діалог з його фаворитом.

“Внутрішній діалог” Аліни Бабенко

«Живопис – це показ того, що відчуває моє серце. Для мене це дуже чутливий підхід, щоб знайти своє внутрішнє “Я”. Це дозволяє мені вести внутрішній діалог з собою і своїми найглибшими почуттями, що потім знаходить відображення у всіх моїх роботах. Кожна моя картина починається з чистого полотна і розвивається виключно в процесі моєї подорожі. Я використовую пензлі та мастихін, які допомагають мені втілити цю подорож у життя на полотні. Важливою характеристикою моєї роботи, яка розвивалася з плином часу, є яскраві кольори, які, як промені світла, допомагають мені приймати правильні життєві рішення і йти до своєї життєвої місії. Як наслідок, кожна завершена робота має свою історію, яка знаходить своє втілення в наступних моїх роботах».

Про Аліну Бабенко:

У 2011 році Аліна отримала диплом Академічної художньої школи в Білій Церкві, Київська область, Україна, а в 2017 році закінчила магістерську програму з архітектури в Київському національному університеті будівництва і архітектури, Україна.

Писати картини олійними фарбами Аліна почала у 2016 році і з того часу створила свій унікальний метод, який дозволяє зображати на полотні життєві переживання. Картини художниці знаходяться в приватних колекціях в Україні, Австрії, Нідерландах, Швеції та Катарі.

Про Arthentico:

Arthentico – це гібридна арт-галерея, яка спеціалізується на представленні, продажу та оренді ексклюзивних творів мистецтва. Кожен твір мистецтва ретельно відбирається і стає доступним для всіх бажаючих на основі критеріїв якості фахівців мистецтва. Arthentico пропонує комплексне та індивідуальне обслуговування, щоб допомогти знайти потрібний витвір мистецтва для будинку, бізнесу або приватної колекції.