Events

ПРОВАНС У КЛОВСЬКОМУ САДУ

30 липня пройшло відкриття фотоднів у Кловському Саду. Уже вдруге проходять фотодні, схоже, що сформувалась нова добра традиція — кожен цвіт квітів організувати фотодні з благодійною метою на Кловському узвозі, у оазі краси в серці міста, що створила Ніна Лісаченко (засновниця проєкту Кловський Сад). Цього разу тематика: прованс та лаванда, а збір команда робить на дитячі серця спільно з Сабіною Мусіною та фондом Dobro ua. Організаторка та комунікаційниця події — Міла Потапова, вдруге з командою Кловського організує благодійну красиву подію.

Команда Кловського Саду привезла 120 кілограм лаванди для створення масштабної, красивої фотозони, щоб кожен відвідувач міг зануритися у подорож ароматними стежками Провансу та отримати унікальний красивий досвід.

Лаванду привезено з полів Полтавської області, а саме від SAS LAVENDER — поле, де Олена та Ольга (засновниці проєкту SAS) вирощують лаванду на власній ділянці та виробляють 100% органічну, дуже смачну, натуральну та екологічну продукцію з лаванди.

До події також доєдналися L’Occitane ua — бренд французької натуральної косметики для тіла та обличчя. Під час відкриття команда подарування всім запрошеним гостям масаж рук з використанням засобів бренду, фаворитом зокрема стала лінійка “Lavender & Cannabis”.

Лавандовими спеціалітетами пригощала команда ресторану Etre Sofie.

Фотодні тривають, тож запрошуємо у подорож!

1 — 10 липня
Прованс у Кловському саду: лавандові благодійні фотодні
Збір на дитячі серця до фонду dobro.ua
Кловський узвіз, 11