Events

У Києві відбувся сьомий ELLE ACTIVE FORUM

17 червня у Києві відбувся сьомий ELLE ACTIVE FORUM.В умовах війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися. Ми хотіли надихнути українських жінок, розкрити потенціал, навчити вірити у свою мрію, розповісти, як жити за правилами нових реалій, як залишатися в ресурсі, де знаходити мотивацію. Форум пройшов на інноваційній локації UNIT.City.

Цього року спікерами стали неординарні та успішні люди:

Саша Трегуб
CEO інституту Projector та видавець у Telegraf.design. Тема виступу: «Вільна освіта — на які тренди зважати, щоб вчитися ефективно сьогодні».

Ольга Сердюк
Директорка Фонду Олени Пінчук. Тема виступу: «Regeneration. Час бути кращими».

Юрій Кляцкін
Тренер з імпровізації в телевізійному проекті «Ліга Сміху» – чемпіонат України з гумору. Засновник школи імпровізації – «Школа Імпровізації Кляцкіна». Окрім лекції Юрій провів майстер-клас для гостей форуму та зарядив їх енергією.

Юліана Гензель
Співзасновниця бренду білизни і купальників Fox Lingerie та консалтингової агенції Helicopter View. Тема дискусії: «Кризовий період як вікно можливостей для бізнесу».

Андрій Ваганов-Дашков
Провідний експерт у сфері краси та здоров`я з 17-річним лікарським та косметологічним досвідом. Тема дискусії: «Lead Age – керування віком, коли варто починати».

Олена Семич
Директорка зі сталого розвитку групи компаній ДТЕК. Успішна бізнес-лідерка. Експертка з розвитку і трансформації HR-функції та бізнес-навчання. Тема дискусії: «Берегиня: роль жінки в новій реальності».

Генеральний fashion-партнер інтернет-магазин Answear.ua подарував кожному гостю сертифікат на шопінг, а партнер Body Karma & Soul – абонементи на тренування. Гості отримали тест-сети засобів по догляду за обличчям від Evoderm та косметичні подарунки від бьюти-партнерів Burberry та Collistar. Пригощав гастрономічний партнер Parkovy Roof Kitchen. Настрій забезпечувало німецьке ігристе Latinium. Природний партнер Моршинська. За флористичне оформлення відповідали Pollen buro.

Гості мали змогу прийняти участь у розіграші від партнерів. Переможниці розіграшів отримали отримати шкіряну сумочку MICHAEL Michael Kors від інтернет-магазину Answear.ua, річний абонемент на безлімітні тренування від спорт-студіі BKS, срібний кулон та брош від ювелірного партнера DNM Jewelry.

30% від продажу квитків було направлено на допомогу ЗСУ, а саме для батальйону “Вовки Да Вінчі”. На зібрані кошти було придбано для них акумулятори для дронів.

ELLE – журнал про моду номер один в світі. Найбільша медіаплатформа в Україні про моду, красу і стиль життя.