Events

Анна Трінчер зібрала 132 000 грн на ексклюзивній презентації нової пісні “Бар за баром”

16 квітня, в день прем’єри, відбулась закрита презентація нової роботи Анни Трінчер “Бар за баром” спільно з ГО “Київщина – це ми”, яка допомагає військовим, жителям і дітям Київщини, а також тим, для кого вона стала тимчасовим прихистком.

На презентації Анна наживо виконала нову пісню та інші свої хіти, а також зробила ексклюзивний показ кліпу “Бар за баром” для запрошених гостей, поділившись емоціями від нової роботи разом з режисером кліпу. Серед них були: Леся Нікітюк, Євген Таллер, Олег Машуковський, Леон, Пава, Нікіта Кісельов, Дарʼя Квіткова, Островський, Іла Кузнецова, Таня Парфільєва, Богдан Осадчук, Ірина Кудашова та інші.

“Пісня “Бар за баром” була для мене і подружкою, і сеансом у психолога, підтримкою, моїм болем, моїм щастям, моїм полегшенням. Це трек-терапія. Це трек-сповідь. Це трек-екранізація мого життя, яке я прожила у минулому. І я дуже сподіваюся, що він трішечки доторкнеться і до ваших сердець, і що ви відчуєте його. так само як і я», – поділилась Анна із запрошеними гостями.

За донат на барі у кожного була можливість спробувати авторський коктейль від Анни Трінчер, який вона створила сама і готувала власноруч для кожного! Завдяки 100% благодійному коктейлю, аукціону та вільним донатам гостей, співачка спільно з ГО “Київщина — це ми” зібрала 132 000 грн на допомогу ЗСУ, збір ще триває, тому кожен до нього може долучитися. Кошти будуть переведені на рахунок організації, і разом з Анною вони передадуть квадрокоптери DJI MAVIC 3 Fly More Combo для 80-ї Окремої десантно-штурмової бригади (ОДШБр).

Захід відбувся в атмосферному ресторані столиці NOVELLA, власником якого є зірковий бренд-шеф Пава, а технічним партнером став ПРОРЕНТАЛ.