Events

KNIT, PRAY, LOVE – ІВЕНТ БРЕНДУ 02.02 В КИЇВСЬКОМУ ЦУМі

Для бренду 02.02 в’язані речі – це не просто бізнес, це мистецтво, яке лейбл плекає з великою любов’ю і про яке готовий розповідати усім поціновувачам модної індустрії. Саме тому бренд 02.02 нещодавно організував івент в стінах примірочної ЦУМу, де зібралися редактори модних видань, блогери та фешн інфлюенсери, щоб поспостерігати, як створюються вʼязані речі.

Презентація, на яку завітало багато модних гостей, серед яких Катерина Караєва, Даша Руденко, Юлія Лункова, Юлія Хромцова, Світлана Кравченко, Ірина Синицька, Юлія Єрмолаєва та інші, стала не просто світським івентом, а справжньою пізнавальною лекцією. Адже на очах у гостей відбувалось створення в’язаних гачком речей – сумочек ручної роботи, – які майстер виготовляв у форматі реального часу. Окрім цього, дизайнер бренду розповідала про різноманітні техніки, процес створення речей бренду, техніку «бабусин квадрат». Для бренду на цій зустрічі було важливо розповісти про ручну роботу, важливість підтримки та заохочення локальних майстрів, що створюють унікальні речі.

Під час презентації гості могли приміряти образи від бренду, а також завершили вечір з ексклюзивними в’язаними міні сумочками, створеними майстрами 02.02.