Events

Як пройшов CHARITY BRUNCH Марисі Горобець на Французькій Рів‘єрі

Листопадовий благодійний бранч Марисі Горобець об’єднав у затишній ресторації CIRCE 45 леді MGVC на Французькій Рів‘єрі та надонатив понад 300.000 гривень. 

Зібрані під час благодійного аукціону кошти йдуть на відновлення реабілітаційної аква зони Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАДИТ, яким наразі опікується БО “Благодійний фонд “МІСІЯ УКРАЇНА”.

Про створення благодійного фонду фаундер клубу MGVC оголосила під час бранчу, в свій день народження, – що стало символічним «зародженням» тепер вже офіційної благодійної місії Марисі та її партнерів на культурно дипломатичному фронті, який команда захищає з перших днів війни. 

Об’єднавшись символічно в коло жіночої сили під спів  «української Едіт Піаф» Віталіни Васалаті, леді та гості MGVC долучились до благодійного аукціону, який Марися Горобець провела із кращими українськими митцями, що представили особисто свої лоти – творіння – дизайнером бренду LONA PRIST Альоною Пріст, художницею та дизайнером бренду DOLYA Ольгою Дворянскою, дизайнером бренду THE BODY WEAR Марією Яслинською та ювеліром бренду MY PERFECT ILLUSION Юлею Пугач  

Для благодійної місії свої лоти також надали дизайнер Яся Міночкіна, фотограф @zavilinskaya_portrait та художниця Марія Ціповяз

Під час самого бранчу, який пройшов open air з фантастичним краєвидом на французьку рівєру музичним дарунком став виступ сонячної  Віталіни Васалаті, ну а на десерт, як годиться в день народження, кондитер Тома Собко презентувала іменинниці білосніжний торт – шедевр від SUGARY LAB

Цей бранч став продовженням культурно – соціальної місії клубу MGVC – об’єднувати українців в Європі та допомагати тим, хто зараз найбільше потребує допомогти. 

Грудневий бранч пройде 15 грудня в елегантному Відні. Нагадаймо, що у вересні під час Vienna Charity Breakfast було зібрано клубом MGVC 25 000 €, усі кошти були передані БФ “МАМА плюс Я”. 

Благодіний вечір «Тріумф Добра», за ініціативи фонду, пройде 27 листопада у GRAND HOTEL VIENNA. Співведучою стане фаундер MGVC, телеведуча Марися Горобець. 

фото Марі Варека