Events

Як пройшов поетично-коктейльний бранч у закладі Saint Bar

24 серпня, у 32-річницю Незалежності України в центрі Києва пройшов поетично-коктейльний бранч.
Метою заходу є висловлення підтримки Незалежності нашої держави, популяризація української мови, української творчості, української культури в Україні і світі.

Популяризація ДНК нації через народний фольклор, зашитий в візерунках національних вишиванок і символічних елементів одягу і аксесуарів.

Захід зібрав світську жіночу спільноту, жінок бізнесу та активної соціальної позиції, що попри підвищену небезпеку цього дня, своєю присутністю підтримали ідею і мету заходу.

Поет Володимир Партика наповнював вечір силою і натхненністю українського слова. Авторські балади, наповнені філософією сучасності, світлом боротьби, віри і любові до рідної землі і кожної людини, що на цій землі народилася.

«Наразі, як ніколи раніше, українці спільні у своєму патріотизмі і відстоюванні свободи і незалежності своєї держави. З усіх куточків світу зараз лунає і кріпне українське слово. І ми маємо дати приклад всьому світу як лише в спільній боротьбі, у боротьбі на всіх фронтах сучасності, ми вистоїмо, збережемо і примножимо найцінніше – життя країни і її культурний спадок».

Ідеологинею заходу стала світська леді Катерина Невська.

Гостинно приймав Saint Bar, вул. Б.Хмельницького, 23.