Events

Як у Києві пройшов благодійний бранч «Жіноча сила»

Напередодні першого дня зими, 30-го листопада, у Києві пройшов благодійний бранч «Жіноча сила», на якому за дві години вдалося зібрати понад 20 000 гривень на евакуацію жінок, дітей і людей похилого віку із зон бойових дій.

Захід проходив у французькому ресторані «Frou Frou», що знаходиться на Київському печерську, його ініціаторами та організаторами стали Ірина Адоніна та її благодійний рух «United for freedom», ведучою стала телеведуча та волонтерка Міла Єремєєва, а головним спікером виступила Віолетта Федорова – шеф-редакторка vogue.ua. 

Жінки підіймали теми благодійної діяльності в Україні та Європі і розвитку «української жінки» в умовах війни. Серед присутніх гостей можна було зустріти багато впливових жінок зі сфер бізнесу, шоу-бізнесу, блогінгу та інших.

Міша Романова, Діана Глостер, Марта Адамчук, Людмила Гріцфельд,  Альона Пономаренко, Заріна Нетовкіна, Юлія Хромцова, Ірина Татаренко, Тетяна Карікова та інші.

Партнером заходу став ювелірний дім «ZARINA», який надав від себе головний лот бранча «Жіноча сила» – срібне кольє з діамантом.

“Сьогодні пройшов вже шостий благодійний захід «United for freedom». Дуже рада, нарешті, сказати, що відбувся він в Україні, у місті – герої Київ.  Я була рада побачити знайомі обличчя та друзів, особливо, коли усвідомлюєш велику мету цієї зустрічі. Нам вдалося зібрати понад 20 000 гривень за дві години, що не може не тішити, тому що ці кошти підуть у фонд Дениса Христова “DA,BRO”, який саме зараз знаходиться на Донеччині. Я дуже дякую гостям, партнерам, спікерам та команді за організацію – все було на вищому рівні. Також хочу виразити вдячність ресторану «Frou Frou» за смачне частування та затишну атмосферу”, – прокоментувала Ірина.