Events

Український бренд WONÁ Concept відкрив другий весільний салон у США

WONÁ Concept, український бренд весільних та вечірніх суконь, відкрив новий весільний салон у Лос-Анджелесі. Це другий офлайн простір в США, у 2019 році засновники Ілона та Артур Шрамко відкрили шоурум у Нью-Йорку на П‘ятій авеню.

Серед гостей коктейльної вечірки в Беверлі-Хіллз на честь відкриття була акторка, модель та майбутня наречена Олівія Калпо в чорній мінісукні з колекції Evening, а також весільні експерти, фешн-інфлюенсери та журналісти.

Архітекторка Мар’яна Шилич розробила мінімалістичний інтер‘єр простору без зайвих деталей, щоб уся увага була прикута до суконь. Одну зі стін прикрашає робота української художниці Яни Літус: силует нареченої з елементами мережива та бісеру, вбудованими у гіпс.

WONÁ Concept було засновано у 2009 році як сімейне весільне ательє, а з часом бренд перетворився на успішний міжнародний бізнес, що виготовляє понад 10 000 суконь на рік для продажу в понад 75 країнах. Світові знаменитості обирають WONÁ Concept для важливих подій та червоних доріжок. Нещодавно німецька модель та фешн-інфлюенсерка Леоні Ханне з‘явилася на Венеційському кінофестивалі в сукні українського бренду. Для весільної церемонії принцеси Софії Баварської WONÁ Concept створили вуаль ручної роботи, а Eva Lendel — другий святковий образ.