Events

У Києві пройшла фотовиставка “Руки сміливої нації” від українського косметичного бренду Very Very Zen

21 березня в Києві відбулась фотовиставка “Руки сміливої нації” від косметичного бренду Very Very Zen. На виставці були представлені руки і портрети тих, хто наближає нашу країну до перемоги. Кожна картина – окрема історія кожного героя, з якою могли ознайомитися зіркові гості. Організатором заходу виступив український косметичний бренд Very Very Zen.

Ведучою заходу стала українська журналістка, теле- та радіоведуча Тетяна Гончарова. Серед гостей фотовиставки були: Макс Леонов, Катерина Остапчук, Анатолій Анатоліч, Нікіта Кісельов, Маша Данілова, Міла Єремєєва, LADA та інші.

На виставку також завітали самі учасники проєкту – справжні герої сьогодення, наші захисники, а саме: доброволець, військова волонтерка, власниця благодійного проєкту «Захищаю Воїна», амбасадор «Українська броня» Богдана Голуб, водій медичного екіпажу в 92-й бригаді Сергій Борденюк, бойова медикиня батальйону «Госпітальєри» Катерина Галушка та військовослужбовець ДПСУ Ілля Ільяшенко.

10% прибутку з кожного продукту скеруємо на будівництво центру взаємодії та відновлення RE:Ukraine Community Hub, який майстерня balbek bureau реалізує у Ворзелі.