Events

Літній Bazaar Beauty Brunch

Бренд Harper’s Bazaar зібрав друзів, читачів та партнерів у готелі Hilton Kyiv на літній Bazaar Beauty Brunch.

Bazaar Beauty Brunch – проєкт, в рамках якого ми говоримо з жінками про красу та здоров’я. На тематичних зустрічах читачки можуть послухати запрошених фахівців б’юті-індустрії, поспостерігати за створенням нових образів та взяти участь у майстер-класах. Основна особливість бранчу – це зворотний зв’язок фахівців і гостей. Усі учасники заходу у невимушеній обстановці зможуть поставити професіоналам питання та отримати індивідуальні рекомендації та поради.

Bazaar Beauty Brunch розпочався із зустрічі у затишній кондитерській ТНЕ MEZZANINE, що задавала настрій усій події. Цей Beauty Brunch присвячений трендам літнього сезону. На заході дівчата познайомилися з ритуалами спа-догляду за волоссям та шкірою голови від іспанського люксового бренду Miriam Quevedo, а також мали можливість пройти глибоку діагностику стану волосся та шкіри голови за допомогою мікрокамери в корнері цього бьюті-партнера, відкрили для себе глибинну природу апельсинового цвіту нового аромату Holy Neroli від відомого нішевого бренду Montale. Також присутні могли приміряти ювелірні прикраси іспанського сімейного бренду TOUS, ознайомитися з колекцією одягу від street-style лейблу RDNY та скуштувати морозиво від ресторану Paul, спеціальне пакування для якого створене в колаборації з брендом.

На всіх гостей чекали консультації, презентації та подарунки від партнерів проєкту, вишукані частування від шефа Hilton Kyiv, а також приємна атмосфера та невимушене спілкування за келихом просекко Serena 1881. Ведучим став бьюті-редактор Harper’s Bazaar Ukraine – Максим Брут.

Подію відвідали Ірина Данилевська, Лілія Літковська, Вайтмусташ Олімпія, Катерина Кулік, Аліна Френдій, Анастасія Побережна, Марія Дідковська, Мішель Андраде та інші. Квітучу атмосферу заходу забезпечив квітковий простір Blooming.

Harper’s Bazaarперший у світі жіночий журнал про моду, стиль та суспільство, який вперше опубліковано в США у 1867 році. Одне з найавторитетніших фешн-видань у світі. Українська версія була запущена в жовтні 2008 р., з 2023 р. входить до портфелю видавничого дому DP Media.