Events

Public Talk про сталу моду: культура екологічності та свідомого споживання в Україні набирає обертів

20 квітня у Києві благодійний фонд United For Freedom і перше в Україні онлайн-видання про сталий розвиток та екологічність URSA MEDIА провели Public Talk за підтримки Volvо. Закритий захід був присвячений сталій моді та свідомому споживанню, а також мав на меті підтримати екологічні ініціативи в українській fashion-індустрії.

Спікерами панельної дискусії виступили представники стійких рішень в модній індустрії, а саме: Олена Мельник, керівниця бренду Have A Rest, Костянтин Омеля, засновник та креативний директор бренду OMELIA, а також амбсадорка бренду Devo Home Ольга Терефеєва і співзасновниця та головна редакторка URSA MEDIA Ярослава Коба. У ході розмови та обміну досвідом глядачі переусвідомили поняття екологічності та турботи про навколишнє середовище.

Модераторкою Public Talk стала Ірина Адоніна, засновниця благодійного фонду United For Freedom. Серед запрошених гостей закритого заходу були: 20 квітня у Києві благодійний фонд United For Freedom і перше в Україні онлайн-видання про сталий розвиток та екологічність URSA MEDIА провели Public Talk за підтримки Volvо, Ілона Гвоздьова, Нікіта Кісельов, Макс Леонов, Міла Єремеєва, Вікторія Кагаловська та інші.

Організатори Public Talk висловлюють подяку партнерам заходу: офіційному дилеру автомобілів Volvo в Україні VIKING MOTORS, українському бренду сучасної нішевої парфумерії 13PERFUMES, першому квітковому розумному маркету Flowerpot, бренду артезіанської води Avalon, бренду доглядової косметики для тіла та волосся VERY VERY ZEN, бренду ароматики душі та простору SOЇVKA.