Events

Як пройшов благодійний концерт – аукціон «ДІТИ БЕЗ ВІЙНИ» в Osocor Residence

На днях в Osocor Residence пройшов благодійний концерт-аукціон за підтримки БО «Благодійний Фонд «Охматдит – здорове дитинство», на якому вдалося зібрати понад 178 000. Подія відбулася за ініціативи волонтерки та інфлюенсерки Тетяни Савіцької

Підтримати благодійний захід своїм виступом приїхали гурт Mózgi, Солоха, BRYANGIN, DEMCHUK, Lida Lee, Сергій Костецький, Roxolana, Нікіта Кісельов, Diana Gloster та інші.

Серед зіркових лотів від гурту “АНТИТІЛА”, Lida Lee та інших, були розіграні картини української художниці Марії Юдіної та плитоноски, яка стала найдорожчим лотом і була продана за 400$.

«Основною метою цього заходу для мене є привернення уваги до проблем «ОхМатДит», а також збір коштів на професійне медичне обладнання для лікарні, де наймолодшому пацієнту 1 місяць від народження. Для лікарні, в якій з початку повномасштабного вторгнення приймали в своїх стінах усіх без винятку і продовжували працювати, незважаючи на звуки пострілів.

Концерт був проведений для дітей, і бачити їхні посмішки в залі було для мене найвищою нагородою», – прокоментувала подію Тетяна Савіцька

Всі зібрані кошти з концерту та аукціону, а також донати будуть передані лікарні «ОхМатДит» для придбання двох операційних столів, аби наші лікарі змогли продовжувати свою місію та рятувати життя дітей, які кожного дня страждають від війни в країні. 

Підтримати збір можна і зараз за реквізитами:

https://send.monobank.ua/jar/8cRqczVbQu